Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Poloska járvány van, vagy...

Poloska járvány van, vagy csak felénk van ilyen sok?

Figyelt kérdés

Még soha életemben nem láttam ilyen sokat (sőt, eddig alig láttam) mint idén ősszel, főleg zöldeket, de barnákat is.

És jönnének be a lakásba. :C



2016. okt. 21. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Az egész országban ez megy már hetek óta, roh@dtul elegem van belőlük már nekem is.
2016. okt. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt is rengeteg van nálam (6. emeleten, Budapesten). Ártani nem ártanak nekem, de néha idegesítőek.
2016. okt. 21. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Igen, poloska invázió van. Valószínűleg a melegebb éghajlat miatt több van belőlük az országban. Nemrég volt is erről egy cikk.

[link]

[link]

2016. okt. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wadmalac ***** válasza:
69%

Nekem is feltűnt, nem is csak egy fajta, a teljes szín- és méretválaszték nyúzsög mindenhol.

Túl enyhe és elnyúló ősz van.

A lépcsőházunkat meg megtámadták a harlekin-katicák, az összes tömítetlen nyílászáró réseinél hadseregek borítják a falakat.

Gondolom telelésre keresnek albérletet.

2016. okt. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most ébredtél fel?

Hetek óta ez megy, cikkek is voltak már róla.

2016. okt. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Jaaaj, a harlekinkatica meg a másik. Az is van. De jó lenne, ha ezek zabálnák egymást vagy ilyesmi :D
2016. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!