Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A világegyetem tágulása miért...

A világegyetem tágulása miért nincs semmilyen hatással a Földre?

Figyelt kérdés
2017. febr. 3. 15:41
1 2
 11/16 Mojjo ***** válasza:
@10: jóvanakkor.
2017. febr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk tényleg gondolatébresztő a kérdés.

Mert többen állítják, hogy a Föld maga változatlan.

Akkor meg nem a világegyetem tágul - nem a tér tágul.

Csak növekedik a világegyetem. Ha tágulna, és a tér tágulna, akkor a világegyetem belsejében a Föld körmyezetében is változna a tér szerkezete. Ugye?

2017. febr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12 Nem.
2017. febr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 miki8888 ***** válasza:
0%

#12


Az emberiség számára a most látható Univerzum "csak" egy holografikus képi - VIZUÁLIS - információ! Ha ezt elfogadod tovább tudsz gondolkodni, ha nem akkor soha nem jutsz előbbre higgy nekem!


Megmondom miért: Gízai nagy piramis: Évszázadok óta arról folyik a vita, hogy emberek, vagy űrlények építették... ZSÁKUTCA!


NASCA vonalak: mióta repülőről ( !!! ) felfedezték arról szól a vita, hogy milyen népcsoport, mi célból készítette! ZSÁKUTCA!


Ha mindenre azt fogjuk, hogy az emberiség műve, ZSÁKUTCA!


Akkor most mi van?


Én eldöntöm magamban, hogy a Gízai nagy piramis földönkívüli intelligens lény ( lények ) műve! ( más nem érdekel mit gondol )


... ÉS MOST JÖHETNEK A KÉRDÉSEK! Mi célból tette-(ték ide a nagy piramist? Ha hyperintelligens lény-(ek, akkor hogyan építették? Lehet, hogy nem is építették, (emelgették a 2t köveket?) hanem atomokból összerakták? Lehetséges ez? A számítógéppel már az emberek is megtudják "építeni", rajzolni a Gízai nagy piramist olyan szinten, hogy ha lefotózod az eredetit és egymás mellé teszed a kettőt, nem érzékeled a különbséget.


De ha így van, mi célból mutatják?


NASCA vonalak: Ha eldöntöd magadban, hogy idegen lény (lények) tették oda, jöhetnek a további kérdések: Minek rajzol oda vonalakat az idegen lény? (lények?) Miért úgy, hogy a magasból látsszon csak? Mit akar üzenni a pálcika rajzokkal? Nevetséges... Akkor ha nem a pálcika ábrák a fontosak akkor mi? Mi az üzenet?


Ha tényleg a nap által kivetített holografikus (vizuális) képi információ "csak" a számunkra földből "gyúrt" eszközök segítségével látható Univerzum, akkor ismét jöhetnek a kérdések: KI ÉS MI CÉLBÓL mutatja?


MINDEN-MINDEN AZ EMBERI SZEM SZÁMÁRA LÁTHATÓ struktúra! MATEMATIKAI RENDSZERBE RAKHATÓ STRUKTÚRA, FONTOS vizuális INFORMÁCIÓ az evolúciós ugráshoz! A Föld Anya és az összes rajta és benne élő lény, mind-mind az UNIVERZUM része!


Tudom: nehéz megérteni, de leírni is... HIT fontos ! Más logika, más gondolkodás szükséges, higgyétek el! ( vagy ne... :) és írjátok a 100 oldalas matematikai képleteket, van már terrabájt bőven... :) ) Üdv.

2017. febr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Valaki írta a lufis-vizes-labdás hasonlatot. Hát valami ilyesmire gondolok én is, ahol az egyes labdák a galaxisok.


Az univerzum mint holografikus kivetített kép azért nekem kicsit meredeken hangzik. Aztán ki tudja...

2017. márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

honnan tudod,hogy nincs hatással?

illetve lehet hogy csak volt hatással(ez szerintem a valószínübb).

Ősrobbant szétszorodott a motyó,egy-egy adagból keletkeztek a dolgok. A lökés hullám pedig megy tovább.Ami mögötte van aztt már piszkálja valami ami régesrégen túl haladt rajta.

2017. márc. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!