Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Schobert Norbi döbbenetesen...

Schobert Norbi döbbenetesen idiótaságai miatt nem kell bíróság elé mennie?

Figyelt kérdés

Engem a C-vitamin - szódabikarbóna kombója nem hozott ki a sodromból különösebben, nagyon sok olyan oldal van, ahol ehhez hasonló butaságok vannak fogyókúrázó és életmódos hölgyeknek.


A mostanin viszont kiakadtam: a kokain és a szacharóz vegyjele hasonló, így élettani hatása is. A sok ostoba kommentelő azon akadt ki, hogy vegyjelet írt összegképlet helyett. Én ezt nem tartom vérmes hibának,sőt... Átlagember nem foglalkozik ilyenekkel és a kommentelők, akik most szidják, szerintem azok sincsenek tisztába ilyen alapokkal, csak nagy az arc. Ellenben az, hogy már 3 napja bizonyítgatja Norbi, hogy nézzük meg Googlebe, hogy a vegyjelet dobja ki első találatnak, na ezen én hüledezek és bizonyítja, hogy mekkora fajankó :D Tehát a posztjában úgy érzi az volt a legnagyobb probléma, hogy vegyjelet írt, és nem pedig az, hogy összegképlet alapján hasonlítgat vegyületeket egymáshoz, ráadásul úgy, hogy az egyik nitrogéntartalmú, a másik szénhidrát.... Én nem értem, hogy nem került már rég bíróság elé valamennyi ügye és zárulnak be az update boltok..


2017. febr. 8. 04:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Nem, ez nem bűncselekmény. Ha így lenne, az egész ország le lenne csukva.
2017. febr. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Má' mé' is kőne bíróság?

A hülyeség alkotmányos jog!

2017. febr. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a hülyeség nem bűncselekmény, pedig a fél ország börtönben csücsülhetne.
2017. febr. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Tislerics Máté ***** válasza:
64%

Norbi egy sikeres üzletember. Nyilvánvalóan tisztában van azzal, hogy jogilag miket tehet meg és miket nem.


Természetesen a lehető legtöbb kiskaput, vagy jogilag még nem büntethető módszert bevet, hogy még sikeresebb legyen.


Az már más kérdés, hogy ez az út, amit választott erkölcsileg mennyire helyénvaló. Itt most arra gondolok első sorban, hogy emberek tudatlanságát és hiszékenységét használja ki.


Nem kötelező megvenni a termékeit, és nem kötelező elhinni amit mond. Aki bedől neki, így járt!

2017. febr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 EagleHUN ***** válasza:
100%

Nem bűncselekmény!


"Nem véletlenül nem építenek hülyék házát, felemésztené az építőanyag készletet." Idézet a "Pofa be" c. vígjátékból.

2017. febr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 EagleHUN ***** válasza:
62%

" Nyilvánvalóan tisztában van azzal, hogy jogilag miket tehet meg és miket nem."


Na ná hogy tisztában kell legyen vele, rendőr volt...

2017. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Ha a szándékos vagy akaratlan megtévesztésért mindenkit lecsuknának, akkor első körben a parlamantet börtönbe kéne költöztetni vagy berácsozni az ablakait...
2017. febr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk, ha egy mobilszolgáltatót X százmillióra büntetnek egy fél mondat miatt, mert "megtévesztő", akkor ennyi erővel Sóher Norbitól is behajthatnák. Az nem megtévesztő, ha kiad egy komplett könyvet egy nem létező betegségről, amit ő talált ki? :D


A következő könyvét közösen adhatná ki Stohl Bucival, "Azért szívtam kokaint, mert a cukor addiktívabb" címmel.

2017. febr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

" a kommentelők, akik most szidják, szerintem azok sincsenek tisztába ilyen alapokkal"


Azért remélem az átlag kommentelők ismerik a periódusos táblázatot. Bár itt sokszor olvasni, hogy minek annyi hülyeséget tanulni, hát ezért. Hogy az embert ne lehessen ilyen butaságokkal megvezetni.

2017. febr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%
Az a legszomorúbb az egészben, hogy Norbi (se a buta fanjai) nem érti, vagy legalábbis úgy csinál, mint aki nem érti, hogy miért kap most ekkora pofonokat és még sajnáltatja magát, h brühühü, de megbántották őt. Holott az egész azért mérhetetlenül felháborító, mert ez az ostoba ember egy önjelölt táplálkozásszakértő és életmód tanácsadó másfél millió követővel és nyilvánvalóan bukásra áll a hetedikes kémiából. Nem az a lényege az egésznek, hogy ez a buta ember nem tudja mi az a vegyjel (eddig sem feltételeztük), hanem hogy úgy harcol a szénhidrát ellen foggal körömmel, és árulja a mérgező, műanyag termékeit gusztustalanul etikátlan marketinggel, hogy fogalma sincs mi az, hogy szénhidrát. Ennél világosabban ki se fejezhette volna, hogy a világon semmit sem tud arról, amit csinál. Még szerencse, hogy hónapról hónapra szépen lejáratja magát. Negatív reklám így vagy úgy, de tesz még pár ilyen megmozdulást és végre lelepleződik, hogy mekkora csaló. Én szurkolok neki. Ha már lecsukás nem jár a hülyeségért.
2017. febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!