Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek mennyi az esélye,...

Szerintetek mennyi az esélye, hogy valahol a földben rejtőzik egy a kék bálnánál is nagyobb dinoszaurusz?

Figyelt kérdés
A 173 tonnát kellene meghaladnia.

2017. ápr. 14. 14:17
1 2 3
 21/23 Wadmalac ***** válasza:

"A Jurassic world-ben a mosasaurus pont, hogy el van túlozva. Amí így már jóval nagyobb, mint egy mai kékbálna."

El van, de én leírtam, hogy olyan 15 méteresek voltak.

Csak a filmben TÉNYLEG lehetett látni.

:D

2017. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ha már számít tengeri is, akkor ott a Leedsichthys. Az egyes becslések szerint a 30 métert is elérhette.
2017. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A leedsichthys nem 30 méteres volt, hanem maximum 16. Ezek mellett ez egy hatalmas hal volt, a halak pedig k.rvára nem dínók. Egyébként szerintem 0. Az amphicoelias nevű sauropoda még az argentinosaurusnál is nagyobb volt, 60 méter hosszú, kb. 12 méter magas és maximum 150 tonna. Habár még nem hivatalos hogy ekkora volt, nem kizárt, hogy létezett. És ha a 173 tonnát túl kéne lépnie, akkor még a 60 méteres amphicoeliasnál is nagyobbnak kéne lennie, ami az én becsléseim szerint 80-90 métert jelent, de lehet hogy még többet is.
2017. aug. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!