Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Valaki? Nagyon fontos.

Valaki? Nagyon fontos.

Figyelt kérdés

Sziasztok,nem nem házi feladat semmi ilyesmi,hanem Szóbeli érettségi lesz földrajzból. És ezekre nem találok olyan konkrét választ,és nem nem is vagyok lusta már 17 tételt kidolgoztam,de ezekre valahogy nem találok rá,lehet én néztem el. Na az első ilyen!

1.Nyugat-Dunántúl adottságai,jellegzetességei

2.Mik az urbanizáció okai és következményei? Milyen kapcsolat mutatható ki a városodás és a foglalkozottság között?

3. Hasonlítsa össze a Föld nagy népességtömörüléseit, népességkoncentrációját.


2017. jún. 21. 03:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de szerintem ha valaki olyat kérdez mi a nyugat dunántúl jellegzetességei és adottságai, akkor elvárnám tőle, hogy megmondja milyen területen kíváncsi a jellegzetességeire és adottságaira. Természetföldrajzilag? Ásványkincseileg? Turisztikailag? Ez egyébként konkrét tételcím, vagy mi?
2017. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól még hf!

Szerinted tudós kell a válaszhoz, vagy tanár?

2017. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

Ja, és ha kérhetlek: valami normális címet...

pl: földrajzi feladat.

2017. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!