Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A majmok miért nem kezdnek...

A majmok miért nem kezdnek fejlődni és ember szerű lénnyé, pontosabban a kladisztika szerint másfajta, fejlettebb emberré alakúlni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy buta kérdés és megvan az ésszerű magyarázat, csak sajnos én azt nem ismerem...


Meg azt is tudom, hogy a "meta" szerint nem lehet egyszerre két legfejlettebb faj, de amúgy ezt sem értem mert pl. a csimpánzok és gorillák agyi képességek közel megeggyeznek, legalábbis közelebb van mint az ember és gorilla képességei. És az Ő életület nem ige befolyásolja az emberi civilizáció, így mondhatni az Ők szubjektív világában ez a dolog meg is dőlt, hiszen egyszerre a legfejlettebb élőlények.


2017. júl. 28. 14:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként "hála az embernek" olyan sebességgel változnak a körülmények, hogy a fajok nagy része, mint a főemlősök, nem képesek alkalmazkodni hozzájuk. Az ember millió évek alatt fejlődött emberré.
2017. júl. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
21%
Ha arra vagy kíváncsi egy idióta kitalálta az evolúciós fejlődést. Erre alapul a világunk, ha nem így lenne, az iskolai rendszertől kezdve mindent át kellene újra írni.
2017. aug. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
20%

Pl. DNS láncot még nem sikerült csak szervetlen anyagokból előállítani a véletlen segítségével, ami egy egysejtűben is megtalálható. Régen a mikroszkópok alatt csak annyit láttak, hogy van egy sejtmag meg valami van körülötte. De ma már tudjuk, hogy egy egysejtű is egy komlex rendszert alkot.


Az, hogy egy mostani majomból bármilyen genetikai beavatkozással értelmes emberi lényt alkoss, az csak a Majmok bolygójának sok nézegetésével gondolják hogy megvalósítható.


A fejlődés útja az lenne, ha képesek lennénk új aspektusból látni a dolgot, elvetni az evolúciót és valami újjal állnánk elő. Ez az eszméhez való ragaszkodás tévutakra visz mindenkit.

2017. aug. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Wadmalac ***** válasza:
40%

Tessék, megint egy kreás-mágnes kérdés.

Jönnek a xarra a legyek, már bocs.

2017. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
44%

"A fejlődés útja az lenne, ha képesek lennénk új aspektusból látni a dolgot, elvetni az evolúciót és valami újjal állnánk elő."

Bravó!

Előtted a lehetőség!

Várjuk az új, TUDOMÁNYOS elméletet!


De... amíg nincs kész... addig megkérhetünk, hogy mellőzd magad?

2017. aug. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

"Jönnek a xarra a legyek"

Azt tudom, hogy sok buta kérdést tettem fel, de hát elismerem, hogy nem tudom rájuk a választ, pedig szeretném. És ez egy anonim oldal.

De szerintem maga a kérdésem nem abba a kategóriába tartozik, mint az a válasz, nincsenek tévképzeteim melyekhez ragaszkodnék és bizonygatnám Őket...

2017. aug. 1. 13:27
 17/17 Wadmalac ***** válasza:
65%
#16: nem te vagy abban a hibás, hogy sajnos az ilyen kérdésekre áradnak a kreacionisták. Nem rád vagyok mérges, csak nem örülök, hogy megint kaptak egy koncot amit rághatnak.
2017. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!