Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Kémia BSc/MSc diplomával...

Kémia BSc/MSc diplomával milyen területen lehetne elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Még nem tudom, hogy szeretném-e az MSc-t megcsinálni, ezér is kérdezem, hogy BSc-vel merre lehetne elhelyezkedni,(egyre jobban hajlok arra, hogy abbahagyjam tanulmányaimat, csak attól félek, hogy nem találok majd munkahelyet) illetve MSc-vel merre? Tudom, hogy elég sokmindentől függ, de anyagi szempontból kb menyivel jelentene többet, ha a mesterit is leteszem?

2017. szept. 12. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyik haveromat felvették coca-colához analítikusnak BSc-vel.

Amúgy épp mos nézegetem az állásokat: vagy MSc, vagy vegyésztechnikust keresnek.


Én most prepis állást keresek, de ha nagyon nincs más, marad a műszeres anal.


Ja és többet jelent fizetésileg... sokkal.

2017. szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na, majd ha a mesterdiplomámmal sikerül egy bármilyen állást megkaparintanom, akkor megmondom. Mert hogy 4 hónap alatt sehová se vettek fel 2 megyében, az elég elkeserítő.
2017. szept. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Melyik megyékben próbálkozol kedves utolsó? Csupán kíváncsiság, hamarosan én is végzek, érsekelnek a kilátások
2017. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hajdú-Bihar és Szabolcs-Szatmár-Bereg. Sajnos a legtöbb ajánlat Pest megyében van.
2017. szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ausztriában gyógyszergyárban lehet a BSc kémikus analítikus, laborvezető, laboráns, bioanalítikus, minőségbiztosító, analítikai kutató, analítikai fejlesztő stb. MSc diplomával sokkal nagyobb az esély, főleg vezetői, kutatói állásokra.
2017. szept. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!