Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Előfordulhat, hogy egy emberne...

Előfordulhat, hogy egy embernek csak egy fajta nemű gyereke lehet?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka férfiaknál, és nőknél? Mennyi az esély ilyen betegségre?

2017. okt. 9. 18:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én ismertem olyan családot ahol 4 fiú volt. Kicsi az esélye de lehetséges:)
2017. okt. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én meg olyat, ahol 5 lány. De biztos van itt az oldalon olyan, aki ismer olyat, ahol még több egynemű és csak egynemű gyerek született.


De ez nem jelent semmit, lehet ilyen véletlen is. De még ha nem is az, még mindig csak azt tudjuk, hogy ők kettőjüknek nem lehet valamiért mondjuk fiúgyermekük. Hogy aztán egyiküknek vagy másikuknak lehetne-e egyébként, ha mást választottak volna párként, arról még mindig nem tudunk semmit.

2017. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mi hatan vagyunk fiúk testvérek. Ez inkább csak véletlen, vagy valamelyik szülőknek csak fia lehetne? Lehetséges, hogy nekem se lehet lányom?
2017. okt. 10. 21:56
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges.

Ez CSAK nők esetén működik, és CSAK lánya lehet.

De aki itt sorra lepontozgatja a jó válaszokat, az igazán megírhatná, hogy miért teszi.

2017. okt. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!