Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mit dolgozik az, aki balneofiz...

Mit dolgozik az, aki balneofizikinetoterápia szakon végzett? Esetleg milyen szakon érdemes tanulni, ha a kémiát és abiológiát szeretem?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodom azon, hogy mit szeretnék majd csinálni a jövőben, és mivel erdélyi vagyok, ezért erdélyi egyetemeket nézegettem, hogy hol tudnék majd tovább tanulni és milyen szakon. A marosvásárhelyi Orvosi és gyógyszerészeti Egyetemet kezdtem el nézegetni, mivel nagyon szeretem a biológiát és a kémiát, és találtam egy olyan szakot, aminek balneofizikinetoterápia a neve és azon gondolkoztam, hogy az, aki ilyen szakon végzett, az mit dolgozhat, esetleg milyen körülmények között (laboratóriumban vagy kórházban) és utána akartam nézni a neten, de semmi ezzel kapcsolatos infót nem találtam. Ezért nagyon örülnék, ha valaki tudna nekem válaszolni.Előre is köszönöm a hasznos válaszokat.
2017. dec. 16. 16:08
 1/1 hollófernyiges ***** válasza:
Fürdőgyógytornász.
2017. dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!