Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Normális ez az időjárás?

Normális ez az időjárás?

Figyelt kérdés

December van. TÉL van. Kimentem az előbb,mintha tavasz lenne. Délnyugaton 14 fok meleg van. Én úgy gondolom,hogy nyáron legyen meleg ,tavasszal-ősszel enyhe 15-20 fok körűl,de télen legyen már hideg. Sokan nem szeretik a hideget de megvan az előnye,sőt télen kell is a minusz is hiába fázunk,felöltözünk. Ennyi.

Januárban szokott nagyon hideg lenni ahogy tavaly is. Nem valami jó de kell is egy kicsit,kifagynak amiknek ki kell fagyniuk. Aztán majd jöhet a tavasz',nyár és így tovább ,de télen a hidegebb a jó. A hidegben felöltözve sétálgatni sokkal egészségesebb mint nyáron a négy fal közt tölteni a nyári szünetet.

Jó nem kell -20 fok,de az a januári kis hideg is kell.


Mi van az időjárással,hogy most is 14 fok van nyugaton?

Mi ez? Normális ez,régen is volt ilyen vagy sosem,egyszer sem? Egyáltalán januárban lesz hidegebb ahogy szokott vagy az is elmarad?



2017. dec. 24. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

A 70-es évek elején a falu széli házunkat teljesen belepte és az úton is ember magasságban állt a hó.

Sajnos a Földet veszélybe sodorta egy veszélyes állatfaj, ész nélkül szennyezve a kipufogógázaival a klímát és globális felmelegedést okozva. Nem a képen látható állatra gondoltam:

[link]

2017. dec. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Az első leírta. Nem magát az állatot okolnám hanem a felelőtlenséget.
2017. dec. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Elgondolkodtató kép:

[link]

2017. dec. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincs is még január...
2017. dec. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Most elmarad a tél. Januárban tavasz lesz.
2017. dec. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenre van példa a múltból. :) Ezt a decembert nézd:

[link]

Pécs ezidáig legenyhébb legmelegebb decembere, konkrétan 1915-ből. Második oszlop a napi csúcshőmérséklet.

Hónap közepéig full tavasz (vagy még ősz), sokszor 14-16 fokokkal. Kis szünet, aztán megint 10 fok, karácsonykor megint kis szünet, év végén megint 10-11 fok. Szerintem ezt nem fogjuk felülmúlni.


Év végéig már nem lesz nagy hideg és januárt, februárt is enyhét várnak. Úgyhogy lehet, hogy ebben a szezonban nem lesz túl sok zimankó, de persze ki tudja.

2017. dec. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Most nézem ugyanitt, basszus, a 2007-es január se volt semmi. Tartós tizenfokok, csak a végén jött valami kis tél-féle. Nálunk Észak-Mo.-n azért nem volt ennyire rendkívüli az a hónap, amennyire emlékszem.
2017. dec. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

",de télen legyen már hideg."


Nem, ne legyen hideg. Egyáltalán ne, se télen, se máskor. Ha te ennyire szereted a hideget, akkor költözz a finnekhez vagy az ukránokhoz. Ott kedvedre kifázhatod magad, amennyire csak jólesik. Én nem szeretek fázni, nekem tökéletesen megfelel télen a 14 fok, én maximálisan ki vagyok békülve vele. Szóval szerintem teljesen normális az időjárás, a világon semmi probléma nincs vele, amíg nem csökken 10 fok alá a hőmérséklet.


Lehet, hogy nem ez a megszokott, vagy nem ez volt a jellemző pár évtizede, de el tudod képzelni, hogy engem mennyire nem érdekel az, hogy mi volt a jellemző időjárás pár évtizede? :) Én örülök, ha nincs hideg, egyáltalán nem hiányzik.

2017. dec. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szokatlannak szokatlan, de ettől még teljesen normális. 44 évem alatt több hasonló enyhe telet is megéltem már, egy évre rá mégis ugyanúgy volt hó és fagy, mint annak előtte.
2017. dec. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%

# 8 Te el tudod képzelni, hogy MINDENKI leszarja neked mi a kellemes? Egy idióta kis tizenéves f sz lehetsz, aki szart sem tud semmiről. A 15 fokos december és január egyáltalán nem normális, és rendkívül aggasztó. Az időjárás egyre szélsőségesebb, és ennek nagyon nem lesz jó vége. De te ezt honnan is tudhatnád, nem igaz?

Ha te pedig annyira szereted a meleget, akkor irány Afrika. Itt az éghajlat szerint a négy évszak lenne normális, és igen, télen komoly mínuszokkal. Nem pedig az, hogy október-november enyhe ősz, utána pedig decembertől már szinte tavasz van, május elején pedig berobban a nyár, ami az Istenért nem takarodik el szeptember végéig, vagy október elejéig.

2017. dec. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!