Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tudományok » Természettudományok

A kérdés

Szeretnék többet tudni az univerzumról esetleg tanulmányozni, tudok ehhez ajánlani valamilyen naprakész írást vagy videót vagy dokumentum filmet, ami valós adatokat tartalmaz?

Keress kérdéseket hasonló témákban: univerzum, csillagászat, mindenség, űrkutatás

2018. jan. 23. 23:34  Privát üzenet  

A válaszok
Mojjo nevű felhasználó válasza:

Dávid Gyula videók youtubeon :)

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. jan. 24. 00:29 Privát üzenet
Timothy Ferris: Vörös határ és A világegyetem-mai kozmológiai elméletek c. könyvei.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. jan. 24. 12:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, Dávid Gyulának egy előadását megnéztem youtubon nagyon hasznos volt sok dolgot megértettem a témával kapcsolatban.

# 3/4Időpont 2018. jan. 24. 16:52 Privát üzenet
Elsőnél a pont! Néha tényleg úgy éreztem, hogy csak Dávid Gyula Tanár Úr miatt nem hagyom ott a Fizikai Intézetet. Nagyon szerettem, mert hatalmas tudású ember és remek előadó. Jó informálódást! ;)

A válasz 43%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. jan. 26. 19:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen dokumentum film szól mélytengeri állatokról?
Van hasonló dokumentum film?
Tudnátok olyan dokumentum filmeket mondani ami a kvantumfizikáról, fekete lyukakról, sötét anyagról, M-elméletről, húr elméletről és más egyéb finomságokról szól?
Milyen interneten elérhető, az alkímiával részletesen foglalkozó dokumentumok, tanulmányok vannak?
Az 1984-es kiadású Kajtár Márton- Változatok négy elemre című könyve elavult, vannak benne hibák vagy csak egyszerűen nem naprakész vagy jó csak bővíteni kell?
Tudtok Einstein-nel kapcsolatos jó dokumentum filmet?

Kérdések a Tudományok rovatbólKérdések a Természettudományok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!