Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A bolygónak jobb ha kevesebb...

A bolygónak jobb ha kevesebb ember van rajta, de mégis nagyban támogassák az EU népességnövekedését. Miért?

Figyelt kérdés

Elvileg ha kevesebb ember élne a bolygón akkor kisebb lenne a környezetszennyezés és a bolygórombolás mértéke is csökkenne. Az erőforrások végleges kihasználásának határideje is kitolódna. Ez kontinensenként is így lenne 》 EU. Ezzel szemben azt mondják, hogy a betelepítés és népességnövekedés feltétlen kell. Jelenleg 1,5 hazánkban is a termékenységi mutató ezt kéne 2,4-re emelni a népesség megtartáshoz + migránsok ahol 5-8 gyrrek megint lenne családonként.

Természettudományilag ez miért jó és rossz is egyben?



2018. febr. 27. 00:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

TámogatJÁK(!)


Pl. egy egyszerű ok, elöregszik Európa. Mire te nyugger leszel, lehet 80 év lesz a nyugdíjkorhatár, vagy nem lesz nyugdíj mert a kevés születő fiatal képtelen eltartani az egyre öregedő népességet.

2018. febr. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Most vagyok 30, és szinte biztos vagyok benne, hogy nekem már nem lesz nyugdíjam. Ha csak nem vezetik be az alapjövedelmet addig.

Kb 100-200e Ft-t kellene mindenkinek félretenni/befektetni havonta, hogy legyen nyugdíja majd ha idős lesz. Próbálok ennyit eltenni, kipörgetni az állami támogatású megtakaraításokat, lakástakarékot... de nem könnyű, mert élni meg most kéne amíg fiatal az ember.

2018. febr. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

"A bolygónak jobb..."


A bolygónak a piros is ződ!

2018. febr. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem a létszám rombolja a bolygót hanem a butaság és a kapzsiság.
2018. febr. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Wadmalac ***** válasza:
84%

Persze, az emberiség összlétszáma lényeges pont.

De a kiürülő Európa ellen nem biztosan az a jó megoldás, ha a helyünket feltöltik Afrika és Közel-Kelet feleslegével. Legalábbis a most itt élőknek biztosan nem.

2018. febr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Majdnem megvakultam a támogassák szótól. A bolygó majd intézi az emberiség sorsát, és nem fogja érdekelni sem az EU, sem az UNICEF.
2018. febr. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Mög köll mondani nekik, hogy ne támogassák !
2018. febr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Wadmalac ***** válasza:
78%

"Egy német felmenőkkel bíró szőke+ginger férfi és egy ébenfekete hajú, mandulaszemű ázsiai lány vajon milyen gyermeket nemzene? :D"


Pontosan nem lehet megmondani, de az ilyen rassz-keresztezések általában különlegesen szép eredményt szoktak hozni.

Szubjektív téma, de szerintem ő például kevés pasi szemében csúnya (filippino-orosz):

[link]

Éppen a vérfrissítő hatás miatt, az ilyen kevert származásúak általában egészségesebbek is.

2018. febr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Apropó kínaiak jönnének: a végén még lenne egy olimpiai bajnok korcsolyázó csapatunk! :D (van!)
2018. febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Wadmalac ***** válasza:
51%

Meg olimpikon úszónk! Ja, az is van. :D

Asztalitenisz?

:D

2018. febr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!