Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mit csinálhat ok?

Mit csinálhat ok?

Figyelt kérdés
Tegnap találtunk egy rozsdafarku fiókát ami már próbálkozott repülni de még nem tudott, betettem egy kibelelt vödörbe, és tojássárgáját adtam neki.. próbáltam neki kukacot adni de nem eszi meg mit csináljak vele?

2018. máj. 17. 06:48
 1/6 Wadmalac ***** válasza:
100%

A röppróbálkozó fiókákat nem hagyja magára az anyjuk.

Kivéve, amikor így "megmenti őket" valaki.

Nem szabad az ilyen fiókákat piszkálni.

Ezzel ítéled őket halálra.

2018. máj. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tojássárgáját? Egy madár mellé? Ez komoly? Csak en akadok ki ezen egyedül? Majd ha mellénk bedobnak egy embriot akkor se lepődjünk meg nagyon,mert normális.

Amúgy meg majd elmegy magától a madár,feltalálja magát,te semmit se tudsz kezdeni vele.

2018. máj. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt egy oldalon olvastam hogy tojássárgáját adhatunk neki sárgáját, meg nagyon picike és KICSIT SEM TUD REPULNI.. csomó macska volt ott és nem lett volna szívem vegignezni.. a fészket kerestem de sehol sem találtam.. apa is mondta hogy vagy felnevelem vagy elviszi a macska.. és most vagy éhen hal vagy adok neki tojássárgáját.. most már eszi a gilisztat amit szedek neki.. naponta kiviszem és megpróbálom hogy tud e repülni..
2018. máj. 17. 15:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Neveld fel mint Peter a szakállában :D


[link]

2018. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Wadmalac ***** válasza:

Na igen, a természet nem etikus, csak természetes. Ha jön a macsek, akkor konyec.


"most már eszi a gilisztat amit szedek neki.. "

Mázli, akkor meg van oldva. A legtöbb fióka bepánikol a nagy szőrös dörmögőtől és nem eszik, de ha egyszer elfogadta, akkor már működni fog.

Ha tudod tartani a tempót, mert ezek iszonyat sokat és gyakran kajálnak ám.

Nem ártana víz sem, pipettából.


"naponta kiviszem és megpróbálom hogy tud e repülni.."

Ha a teszt egy alacsony ágra ültetés lesz, nem pokemon-labda eldobás jellegű, akkor működhet. :)

2018. máj. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szia, sajnos 1 hétig élt... 2 óránként evett ivott is pipettábol, csak hat nem bírta a fogságot..
2018. máj. 21. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!