Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ebben mennyi igazság lehet?

Ebben mennyi igazság lehet?

Figyelt kérdés

Találtam egy cikket: [link]


Én érzek benne egy kis humbug-ízt, de szeretném, ha erről inkább azok mondanának véleményt, akik jobban értenek hozzá :) Mit gondoltok, van ennek valóságalapja?


2010. jún. 19. 08:14
 1/5 sulfur ***** válasza:
Hát, én csak félig birtam elolvasni. DNS helix? Érdekes megfogalmazás! Az elmúlt 20 évben megváltozott az emberek DNS-e? Több százezer év kell ahhoz, hogy kicsit megváltozzon, nem hogy 20 év alatt észrevehető legyen! Me mi az hogy több DNS helix lesz? A DNS spirál alakzatú, és kettős, mert így kisebb helyet foglal. Na, de abból hogy lesz 21? Kamu az egész, kisebb tudományos magyarázatokkal, amit már mindenki ismer.
2010. jún. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de az URL miatt képtelen voltam megnyitni. Magam is támogatom a magyar megmaradást, de ilyen címmel oldalt nyitni, ráadásul eoldal.hu, szóval eleve komolytalan a dolog. Aztán a következő, 2012, ajjajj, rosszul kezdődik, következő: dimenzióváltás. Hú. Na, szóval nem vitt rá a lélek, hogy megnyissam. Hülyeség az egész.
2010. jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:D

Hát, ennek igazán örülök!! Már kezdtem megijedni, hogy csak én vagyok túlontúl szkeptikus :D

2010. jún. 19. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak egy fél oldalt bírtam belőle elolvasni, de ez alapján is ki merem jelenteni, hogy az egész baromság. Semmi köze a valósághoz.
2010. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. jún. 20. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!