Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek létezik időutazás?

Szerintetek létezik időutazás?

Figyelt kérdés
Szerintem igen 17/f
2018. aug. 17. 23:42
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Szerintem nem 23/f
2018. aug. 17. 23:42
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Ezt jól megvitattad magaddal. Hülye. :D
2018. aug. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Visszajöttél a jövőből, hogy ellentmondj magadnak? :))

Ahhoz képest pont fordítva kellett volna írni.

2018. aug. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

Fáradj át a humorba légyszi.


Viccnek olyan izzadtságszagú, mint Mari néni marihuána illatú hónalja 13 óra kapálás után.

2018. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Napi fail :D
2018. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ma nem. A jövőről meg nem érdemes vitát nyitni. A meccs eredményét is csak azután tudjuk meg, hogy lejátszották.

Más vonatkozású tárgyaláshoz pedig olyan feltételek szükségesek, amelyek itt nem adottak.

2018. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 kretens ***** válasza:
68%
Az időutazás nem lehetetlen.Csak van egy kis félreértés azzal kapcsolatban hogy ilyenkor paradoxonok léphetnek fel.Nincs paradoxon.Ha előre vagy vissza mennénk az időben akkor az a valóság ahonnan indultunk nem változna semmit.Például ketten vagyunk egy szobában és visszamegyek pár percet az időben és elteszem láb alól a másikat akkor annak a másik embernek ahonnan indultam semmi baja nem lenne.Ő csak annyit érzékelne hogy hirtelen eltüntem.És hogy miért?Mert amikor utazunk az időben azzal már nem a saját multunkba vagy jövőnkbe megyünk hanem ezáltal egy másik világot másik idősikot más történést hozunk létre.Ahonnan indultunk ott minden megy a maga módján tovább.Ezt úgy képzeljük el mintha multiverzumban élnénk csak azzal hogy időben utazunk azzal mi is létrehozunk egy másik valóságot.A multiverzum ugy is létezik hogy nem mi magunk hozzuk létre időutazással.A multiverzum lényege hogy ami megtörténhet az meg is történt és történik.Például az egyik valóságban a németek nyerték a világháborut vagy egy másik valóságban én vagyok amerika miniszterelnöke.szóval a lényeg hogy a kombinációk végtelenek.
2018. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 kretens ***** válasza:
53%
Még annyit fűznék hozzá az előző irásomhoz hogy ahonnan elindulunk oda már többet nem tudunk visszamenni.Minden utazás más valóságot hoz létre.Szóval utazhatunk és ugyan ugy találkozhatunk a szeretteinkel de ahonnan elindultunk ott hiányozni fogunk nekik.
2018. aug. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#7, #8 erre sem elméleti, sem gyakorlati bizonyíték nincs.


Pusztán scifi amit írtál. Nem kéne úgy beszélni erről, mintha ez lenne a válasz a kérdésre.

2018. aug. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 kretens ***** válasza:
53%
Te ugy értelmezed ezt ahogy te akarod.Szerinted ez sci fi.Te igy látod .Teljesen normális dolog az ha valaki kézzelfogható bizonyitékot szeretne látni.Az ember úgy értelmezi és látja ezt a világot amennyi megadatott neki.Az embernek is megvan az értelmi képességének és tudományos fejlődésének a maga határa.A hiba ott van hogy az ember magából indul ki.Ha más életet keres akkor hasonló után kutat mint amilyen az övé.A másik hiba az hogy ugy gondolja minden ember hogy a föld nevü bolygón ő a törzsfejlődés csúcsa.Nem ez a végleges formája.Ha csak nem irtják ki egymást kicsinyes hatalomvágyból akkor idővel változni fognak.Az időutazás miután elérhető lesz az embernek akkor kezdődik csak az izgalmas történet.Mindenki olyan világot hoz magának létre amilyet akar.ott abban a világban ő lesz a mindenható.És mindezt úgy hogy közben valójában nem árt senkinek.persze a biologiai órája mindenkinek ketyeg tehát ez sem ad örök életet.Mindenki meghal egyszer de amig élünk addig érezzük magunkat jól és valósitsuk meg önmagunk pozitiv énjét.az időutazás pont ezt az élményt adhatja meg.
2018. aug. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!