Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek etikus dolog...

Szerintetek etikus dolog kimérákat létrehozni azért hogy emberi szerveket termeljen a szervezetük? Ezek is Nefilimnek minősülnek vagy nem?

Figyelt kérdés
genetika,nefilim,kisérletek

2018. szept. 26. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, mivel nincsen bennük angyali összetevő.

És csak úgy etikus, ha nincs agya.

2018. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az nem etikus, hogy az ilyen jellegű kérdéseidet nem az ezóba írod ki, hanem a tudomány kategóriába.
2018. szept. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2.válaszoló.

Köszi a választ de elárulod nekem a Nefilim-nek miköze van az ezotériához? ami a Kimérát illeti már vannak pl.Angliában.

2018. szept. 26. 20:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Nefilimeknek biblikus-parabiblikus szövegek nevezik a lázadó angyalok egyik generációjának az emberekkel közös utódait. A fenti válaszadók a szónak erre az eredeti jelentésére utaltak az angyalok és az ezotéria felemlegetése révén (máskülönben én se nagyon értem, hogy te mit értesz alatta).

Ami meg a kérdésedet illeti, természetesen minden ilyen és hasonló természetű, élő organizmusokon végzett kísérletezés felvet bizonyos etikai kérdéseket.

2018. szept. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wadmalac ***** válasza:
100%
Ha az állatnak az emberi szerv "kihordása" nem okoz plusz szenvedést, akkor pont annyira etikus, mint a húsállat-tenyésztés.
2018. szept. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4.es Váalszoló.


A Nefilim nem csak az angyal-ember hibridet jelenti hanem minden olyan lényt is ami nem az ő megszabott céljára lett kifejlődve.legyen szó például Dolly-ról a klón bárányról.Őt mesterségesen hozták létre ergo Nefilim volt.Nem Isten teremtette hanem az Ember hozta létre ez az amit én Nefilimnek nevezek,beavatkozás a teremtésbe ide értve a hibridek létrehozását is.

2018. szept. 27. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor kérdező, ezt rosszul tudod.

Nefilim az az angyal-ember hibrid. CSAK AZ.

Ez sem tudományos kifejezés, mert ez egy mitológiai lény, a valóságban nem létezik.


Dolly pedig klón volt, de ha a fajtáját kérdezed, akkor közönséges bárány.


Amit viszont a kérdésedben kérdeztél, az megint csak más.

Ha egy élőlénybe ÚGY ültetünk be egy szervet, hogy annak nincs funkciója, akkor az nem kiméra, hanem csak közönséges hordozó. Ilyenkor másra nem is jó, minthogy kioperálják belőle ezt a szervet, ha majd megnőtt.

2018. szept. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!