Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A dinoszauruszokat ábrázoló...

A dinoszauruszokat ábrázoló Ica kövek tényleg hamisak?

Figyelt kérdés
Olyasmit olvastam, hogy már az 1920-as években készültek leírások a kövekről, illetve még a XIX. század folyamán is, valamint százával és ezrével kerülnek elő barlangokból, ásatásokról.
2019. márc. 12. 07:47
1 2
 11/15 Tislerics Máté ***** válasza:

#10! Áhááá szóval te vagy az egyik lepontozó! :D


Sajnos nem vagy alkalmas vitára, mert fontos paleontológiai és biológiai ismeretek hiányoznak részedről. Azért fel a fejjel! :)

2019. márc. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Wadmalac ***** válasza:

"Én arra gondoltam, hogy ezeket a lényeket egyszerűen elfogyasztották az emberek miután meghaltak. Egyébként is éhezés volt és nagy testű állatból jól lehet lakni több családnak is. Én megenném őket."


A csontokat is?


Amint felmutatsz régészeti leleteket dinócsontból készült szerszámokkal, legalább lokálisan, elkezdek hinni.

2019. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
# 11 ha már nem tudsz érvelni, mert mehgaladott a vitapartner, akkor degradálni kell.
2019. márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

2012-ben Dawson County-ban, Montana-ban, Otis E. Kline paleontológus felfedezett egy triceratops homlokszarvat. Alapos kutatás után a tudósok azt állították, hogy a szarv kb. 33500 éves lehet.



Ez a bizonyíték erőteljesen ellentmond annak a jól ismert ténynek, hogy a dinoszauruszok körülbelül 65 millió évvel ezelőtt haltak ki. Ez a felfedezés lehetővé teszi az őskori emberek és a dinoszauruszok együttélésének lehetőségét.

2019. márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Tislerics Máté ***** válasza:

,,# 11 ha már nem tudsz érvelni, mert mehgaladott a vitapartner, akkor degradálni kell."


Nem az érvekből fogytam ki, hanem a türelemből!


Te a Frédi Bénit hitelesebbnek tartod, mint a Wikipédiát!


Ezzel így nem tudok mit kezdeni...

2019. márc. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!