Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hány száz év múlva nyílik meg...

Hány száz év múlva nyílik meg a kiskedvencek klinikája, ahol elhunyt kutyánk genetikai másolatát kapjuk vissza?

Figyelt kérdés

Amikor már ott tart a tudomány; biztonsággal alkalmazható, és morális szempontból sem ütközik akadályokba.


Valószínűleg kevés ember számára lesz elérhető az anyagi vonzata miatt?



2019. máj. 12. 09:40
1 2 3
 21/26 sadam87 ***** válasza:

#11 és #17

Egereknél kimutatták a félelem kondicionálás öröklődését két generációig egy illatanyagra nézve (abstract + teljes cikk):

[link]

[link]

2019. máj. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Estádio de Felchút ***** válasza:
31%

@Wadmalac: én értem, hogy mire gondol a hülyegyerek. Fel akarja támasztani a döglött élőlényt.

De ilyen nincs, csak a mesében, meg hálivúdban. Ha sejtből klónozol egy élőlényt, annak igen, ugyanaz lesz a DNS-e, de egy teljesen másik élőlény lesz, másik személyiséggel. Aki meghal, az már nem jön vissza. Soha. Sehogy.

2019. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
50%

#22 Most minden racionalitásomat és menhely dolgot félretéve...


Ha választanom kéne, hogy egy 15 évet élt, hozzám nőtt golden retrievert nevelek fel újra, ami totál ugyan úgy néz ki, mondjuk a természete is hasonló... akkor lehet én is az ismerős arcot választanám.


Mindenki tudja, hogy nem ugyan az, nem támad fel... a személyisége is más lesz...de inkább egy klón arról akit megszoktam, megszerettem 15 év alatt... mint egy teljesen másik kutyafajta.


Sokan választanak emiatt ugyan olyan fajtájú kutyát, ami aztán mégis kicsit máshogy néz ki.

Az inkább szül disszonanciát. "Morzsi 2"...akkor már a tökéletes klón, legalább külsőre és attitűdre.

2019. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
#22 Már megint nem férsz a bőrödbe? Hülyegyerek!!!
2019. máj. 13. 21:41
 25/26 Wadmalac ***** válasza:

#23: Pontosan erre a vélekedésre gondoltam, amikor azt írtam, lesz piaca.

És valahol érthető.

2019. máj. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Estádio de Felchút ***** válasza:

#24 jönnek az EP választások, most vagyok csak igazán elememben, aranyapám.

#22 értem, amit írsz; beteg dolog.

2019. máj. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!