Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit érdemes adni ilyen esetben?

Mit érdemes adni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Van egy ember, aki nekem nagyon sokat segített tanácsokkal stb, néha már túlzásba is estem ezzel. Szeretnék adni neki valamit, de nem tudom, mit illik, mit érdemes.

Bonbonra gondoltam, de attól többet érdemelne

Valami ötlet?



2019. júl. 26. 00:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak jó hazai gourmet készítmények, prémium kaják, biocuccok, ami talán nem olyan klisé, mint a bonbon. Pl. mézválogatás, minőségi lekvárok, különleges szörpök stb.

Vagy ha bonbon, akkor már inkább egy csokikészítő manufaktúrától egy egyedi összeállítás, bár úgy simán elköltesz sok ezer forintot... Vagy egy nagyobb Borsa desszert, ezeknek elég látványos csomagolásuk van és rendhagyóbbak egy egyszerű bolti bonbonnál. Vagy egy működő mechanikus motormodell, amit jó szórakozás összerakni és aztán még a gyerekeket is elkápráztathatja vele ;) [link]

2019. júl. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#11-es

Köszönöm, ez jó ötlet :)

2019. júl. 28. 01:08
 13/13 anonim ***** válasza:
22%

Házi készítésű élelmiszert csak és kizárólag akkor szabad adni, ha egészén biztos benne az ember, hogy a megajándékozott azt értékeli.


Minőségi bonbon, ajándékkosár, ajándékutalvány

2019. júl. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!