Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mennyit illik barátnőnek adni...

Mennyit illik barátnőnek adni esküvőre?

Figyelt kérdés
Most lesz gyerekkori legjobb barátnőmnek az esküvője és fogalmam sincs mennyit illik mostanság adni. Én leszek a koszorúslány, illetve ott is fogunk aludni. Lesz lanybucsu előtte, ami nem olcsó mulatság. Bele írták a meghívóba, hogy amit ajándékra szantunk pénzt, azt inkább a menyecske táncba adjuk, de szeretnek neki valamiféle ajándékot adni.
2019. aug. 20. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyit adsz amennyit akarsz. Ha bármit is elvárnak, az őket minősti.
2019. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Add ossze, hogy Te mennyibe fogsz kerulni. Kaja, pia, szallas, stb. Ha "adni" is szeretnel, akkor tobbet, mint amibe kerulsz.
2019. aug. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Minimum 200 ezret kell adni, hogy jusson is maradjon is!
2019. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Utolso hulyeseget ir...

Annyit adj amennyit szeretnel es tudsz.

2019. aug. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha igaz barátnő, akkor nem pénzben méri a barátságotokat...


Én pl elkészítettem a menyasszonyi csokrot "örök" formában kivitelezve s csináltam hozzá egy hatalmas 5 szögű, csillag tetejű dobozt, aminek oldalai átetsző műanyag ablakocskákkal oldottam meg.


Mindenki azt hitte úgy vették valahol s lett is plusz vevőm 🙃


Számára pedig ott van mai napig a sarokszekrény tetején has magasságban a "nagy nap örök ajándéka"


Szerintem neked kellene ismerni barátnőd s számára ideális meglepit kitalálni + jelképes 5-10k.


Az esküvőt nem azért tartja valaki, hogy anyagi nyereséget szerezzen, hanem mert az a nap az Ő napjuk s ezt megosztja szeretteivel, ismerösökkel!


Ezt ne feledd!

2019. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De voltunk olyan esküvőn, ahol a pár kérése az volt:

Nem kell pénz, nem kell semmi, csak 1-2 kaparós sorsjegy mindenkitől. XD

2019. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!