Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Minek örülne egy 35éves nő?

Minek örülne egy 35éves nő?

Figyelt kérdés

Én pár évvel fiatalabb vagyok, mint a nő-barátom, aki hamarosan ünnepli a 35.szülinapját. Szereti az erotikus könyveket és az erotikát magát is (nem, nem volt és nem lesz semmi köztünk, csak barátság), így arra gondoltam a néhány biztosabb ajándék mellé azt veszek neki egyet.

De nem tudom, hogy mi mást lehetne, illetve nem e bunkóság ilyen erotikus könyvet ajándékozni. Minek örülnétek a szülinapotokon lányok-nők, ami igazán szívélyes ajándék lehetne?


2019. aug. 23. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Azt nem írod, hogy te ffi vagy nő vagy-e. Ha ffi, akkor erotikus könyvet ajándékozni nem jó ötlet hacsak nem akarsz tőle a barátságnál többet, mert esélyes, hogy azt fogja hinni.

Ha meg nő vagy, akkor meg te tudod: szokott erotikáról, erotikus regényekről beszélni veled? Ha nem, akkor nem vennék ilyet.

2019. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, jogos..Férfi vagyok. 3 éves múlt a barátságunk a nyáron.
2019. aug. 23. 21:32
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért se jó ötlet, mert nem tudhatod, hogy miket olvasott már.

Vegyél neki ajándékkártyát/utalványt könyváruházba.

2019. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2019. aug. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Ne azt nézd, hogy hány éves, hanem azt, hogy kicsoda és mit szeret. Semmit sem bunkóság ajándékozni, ha az ízléses és tudod, hogy a másik örül neki. Csak ehhez az kell, hogy odafigyelj rá, tudd, hogy mit szeret, és mit nem, hogy milyen ember. Ha valóban a barátja vagy (nem a pasija szó értelmében mondom), akkor ez nem is kérdés.
2019. aug. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden 35 éves nő másnak örülne. Ismerd meg a nő-barátodat, puhatolózz nála, vagy az ismerőseinél. Lehet, hogy egy ejtőernyős ugrás a vágya, vagy egy airsoft csata.
2019. aug. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszokat, de még várok ötleteket.
2019. aug. 24. 10:27
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Erotikus jellegű ajándékot nem adunk olyannak, akivel nincs szexuális kapcsolat.


Nem írtál róla a világon semmit ezen és a korán kívül, így nehéz ötletelni, plusz az se mindegy, hogy anyagilag mi fér bele

Én örülnék bármi kávéval kapcsolatos dolognak, mert rendesen függő vagyok. Különleges fűszer, sutoforma is jöhet, porcelán figurakat is gyűjtök, felnőtt szinezonek is örülnék, mellé valami jó féle színesceruzaval

2019. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

POntosan azt akartam írni amit az utolsó. Erotikus ajándékot sosem veszünk ajándékba olyan embernek akivel nincs testi kapcsolatunk. Jó magam is szeretem az erotikát, van kedvenc erotikus könyvem, de nagyon nem örülnék ha a gyerekkori férfi barátom ( aki nős, és a felesége is jó barátnőm) erotikus ajándékkal lepne meg. Nagyon kínos tud lenni.

AHogy valaki írta: Könyvutalvány jó ajándék.

2019. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

35 vagyok és nő :). Nekem sincs bajom az erotikával,de ha a fiú barátom ilyen stílusú ajándékot adna-nem örülnék neki,de legalábbis nem érteném,hogy miért.


Gondolom nem csupán az erotika az egyetlen érdeklődési köre. Szerintem elég az a néhány biztosabb ajándék. De leginkább elég lenne egy. Ha én tőled többet kapnék,azért jogosan feltételezném,hogy mást is szeretnél.

2019. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!