Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Minek örülne egy 35éves nő?

Minek örülne egy 35éves nő?

Figyelt kérdés

Én pár évvel fiatalabb vagyok, mint a nő-barátom, aki hamarosan ünnepli a 35.szülinapját. Szereti az erotikus könyveket és az erotikát magát is (nem, nem volt és nem lesz semmi köztünk, csak barátság), így arra gondoltam a néhány biztosabb ajándék mellé azt veszek neki egyet.

De nem tudom, hogy mi mást lehetne, illetve nem e bunkóság ilyen erotikus könyvet ajándékozni. Minek örülnétek a szülinapotokon lányok-nők, ami igazán szívélyes ajándék lehetne?


2019. aug. 23. 19:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Előttem leírták már többen, hogy nem jó ötlet az erotikus könyv.

36 évesen azt mondom, ennyi idősen már az igényesebb dolgokra kezdünk vágyni. Pl. vidd el egy igazán jó étterembe vacsorázni. Illetve én nagyon örültem volna bármiféle utazásnak is, de a könyvutalvány is jó ötlet.

2019. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%
Egy igazi pasival lepd meg szerintem.
2019. aug. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
(35 éves nő vagyok) ha ilyen stilusu nő vagyok hogy az erotikus könyveket kedvem akkor nem fogok meglepődni hogy azt kapok. meg mondjuk egy drága szempillaspirál. az mindig elfogy, és a dragabbaknak elkérik az árát. ha engem kérdezel akkor egy dior parfümnek örülnék a legjobban :DD
2019. aug. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én az élményajándékokat részesítem előnyben évek óta- akár közös program veled ha olyan a barátságotok-koncert, színház, tandemugrás, amit szerettek.

Vagy masszázautalvány, szépségszalon utalvány, meglepetésbuli neki

2019. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
egy 35 éves férfit
2019. aug. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!