Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Egy parfüm nem túl snassz...

Egy parfüm nem túl snassz ajándék?

Figyelt kérdés

Egyik baratnommel szeretnenk megajandekozni egymast, 5000ft a max.

Na en ennyibol pont meg tudnam venni a kedvenc parfumet, szepen becsomagolnam neki.

Viszont ez olyan semmilyen, nem? Marmint jo ajandek, de nem tul kreativ szerintem.:DD

Mit gondoltok?



2019. okt. 7. 01:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem jó ajándék:) Esetleg még mellé valami apró meglepi vannak jópofa képeslapok vagy apró csoki stb.
2019. okt. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó. Főleg, hogy tudod, hogy ez a kedvence.

Sokkal jobb, mint valami porfogó.

2019. okt. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ajándék, max mellé valami kis apróság :)
2019. okt. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csak egy szál virágot tudnál neki venni és azt a legnagyobb jószívvel és szeretettel adnád, akkor is elég volna. Ne pénzzel és ne tárgyakon mérd a szeretet. Persze, hogy nem snassz - kiváló ajándék, főleg, ha tényleg a kedvenc parfümét veszed. Ellenkező esetben nagy blama. A parfüm ugyanis nagyon személyes ajándék - tudni kell azt, hogy kinek mi az, ami jól áll, ami neki való, és amit viselhet is.
2019. okt. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha csak lekapnál egy parfüm-dezodor-tusfürdő csomagot a DM polcáról, akkor elég egyszerű lenne. De így, hogy tudod, hogy mit szeret, sztem egyáltalán nem snassz dolog. Olyan, mintha a kedvenc csokiját, virágát, ruháját stb-jèt adnád neki.
2019. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Éppen ez az egyik legjobb ajándék!

Felnőttek vagytok? Akkor pláne jó.

2019. okt. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem is jó ajándék, én örülnék neki.

Egyébként melyik parfümről van szó? :)

2019. okt. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!