Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Ajándékozás

A kérdés

Budapesten hol lehet színezett virágokat kapni?

Sziasztok,

Olyan virágüzletet keresek lehetőség szerint Kőbányán és vonzáskörzetében, ahol árulnak festett/színezett virágokat, egészen konkrétan kék színű orchideára vagy liliomra lenne szükségem, mert nővéremnek ez a kombináció a kedvence, és nem sokára itt a szülinapja.

A "jajj ilyen nem létezik", meg a "jajj ilyet nem lehet" jellegű kommentek nem építő jellegűek, és üzenem nekik, hogy "DE!" :D

Köszönöm :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: virág, ajándék, kék, liliom, orchidea, virágárus, virágbolt, születésnap, növény, festett

okt. 10. 10:16  Privát üzenet  

A válaszok

Szia!

Én annak idején az Oktogonnál láttam egy virágárust, ő kék és fekete rózsákat árult, gyönyörűek voltak. Mondta, hogy festettek. Talán ott érdemes lenne megnézned, hátha ott vannak még. Oktogonnál, ahogy mész át a 4-6os villamoshoz a peronra, ott volt és talán még mindig van egy kis árusítóhelyiség. Nem Kőbánya, de van.;)))

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 10. 12:56 Privát üzenet

Én színes rózsacsokrot kaptam a Kálvin téri virágüzletből.

Midenféle színű rózsa volt benne, kék is.

Sajnos nem tudom, hogy orchidea vagy liliom van-e

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont okt. 14. 09:41 Privát üzenet
Ha a beszerzés nem sikerül, igen könnyen magad is tudsz virágot színezni. Nem kell más hozzá, mint ételfesték, esetleg filctoll betétje, tinta stb. Megfelelő edénybe vizet töltesz, megszínezed azzal, ami van otthon, vagy venni tudtál. A virág szárából picit visszavágsz, majd beleállítod a festett vízbe. Innentől a dolog önjáró. A virág felszívja a festékes vizet, és a szirmok elszíneződnek.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont tegnap 09:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Páros karkötők hol vannak Budapesten olcsón?
Sötétben világító virágokat, kaktuszokat Budapesten hol lehet kapni?
Hol lehet olcsón virágokat, futónövényeket venni Budapesten?
Hol lehet Budapesten olcsón cserepes virágokat vásárolni?
Tudtok Budapesten olyan virágárust, aki korrekt áron adja a virágokat, a kis kiegészítőkért nem számolja fel a virágok dupláját és szép csokrot készít? Olyan virágárus aki...
Hol található olyan virágpiac, (budapesten) ahol kicsit hibás virágokat árulnak, kisebbmáron?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Ajándékozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!