Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Budapesten hol lehet színezett...

Budapesten hol lehet színezett virágokat kapni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Olyan virágüzletet keresek lehetőség szerint Kőbányán és vonzáskörzetében, ahol árulnak festett/színezett virágokat, egészen konkrétan kék színű orchideára vagy liliomra lenne szükségem, mert nővéremnek ez a kombináció a kedvence, és nem sokára itt a szülinapja.


A "jajj ilyen nem létezik", meg a "jajj ilyet nem lehet" jellegű kommentek nem építő jellegűek, és üzenem nekik, hogy "DE!" :D


Köszönöm :)



2019. okt. 10. 10:16
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Én annak idején az Oktogonnál láttam egy virágárust, ő kék és fekete rózsákat árult, gyönyörűek voltak. Mondta, hogy festettek. Talán ott érdemes lenne megnézned, hátha ott vannak még. Oktogonnál, ahogy mész át a 4-6os villamoshoz a peronra, ott volt és talán még mindig van egy kis árusítóhelyiség. Nem Kőbánya, de van.;)))

2019. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én színes rózsacsokrot kaptam a Kálvin téri virágüzletből.

Midenféle színű rózsa volt benne, kék is.


Sajnos nem tudom, hogy orchidea vagy liliom van-e

2019. okt. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a beszerzés nem sikerül, igen könnyen magad is tudsz virágot színezni. Nem kell más hozzá, mint ételfesték, esetleg filctoll betétje, tinta stb. Megfelelő edénybe vizet töltesz, megszínezed azzal, ami van otthon, vagy venni tudtál. A virág szárából picit visszavágsz, majd beleállítod a festett vízbe. Innentől a dolog önjáró. A virág felszívja a festékes vizet, és a szirmok elszíneződnek.
2019. okt. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!