Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet Budapesten olcsón...

Hol lehet Budapesten olcsón cserepes virágokat vásárolni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van a normál virágbolt, vannak pl. a Tescohoz, Corához tartozó virágboltok, barkácsáruházakban is kaphatóak cserepesek... én arra lennék kíváncsi, hogy van-e ezektől is olcsóbb? Pl. virágpiac valahol, ahol tényleg termelői áron vannak, vagy nagykereskedések? A segítségeket előre is köszönöm!
2008. jan. 5. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a Bauhausban vettem most fillérekért szép virágokat.De ha kimész egy-egy nagyobb piacra majd a tavasszal,akkor ott biztos lesznek,kint nénik is,akik viszik a virágbújtásokat isNos,h ez olcsóbb-e,mint az én 250 forintos virágom nem tudom.Tény,h átültetéssel kellett kezdenem,de ennyit megér.Meg ha van ismerősöd,akinek bujtható futónövénykéje van,akkor az is jó,h kérsz tőle gey darabot meggyökerezteted,és elületeted.
2008. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Érdemes benézni valamelyik Oázis üzletbe is. Van több boltjuk is már. Sok gyönyörűséget árulnak.

Nézd meg a honlapjukat: [link]

2008. jan. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!