Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen emlékezetes ajándékot...

Milyen emlékezetes ajándékot adjak egy barátnőmnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Most érettségizünk szóval utolsó évet vagyunk biztosan egymás közelébe, jövőre már nem találkozunk minden nap ezért valami emlékezetes ajándékot szeretnék neki adni, amire majd 2-3 év múlva is szívesen visszagondol de nincs annyira ötletem.

Tudnátok írni nekem ilyen ajándékötleteket?

Köszönöm szépen előre ha írtok ^^



2019. nov. 10. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Közös fotókat
2019. nov. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Foto albumot, parfüm készletet,smink.

Miket szeret?

2019. nov. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Társasjátékot, amivel még játszhattok az együtt töltött időben. Azt 2-3 év múlva is elő tudja venni.


Nagyon kedves Tőled, hogy meg akarod lepni valami jó dologgal :-)

2019. nov. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Közös fotókra úgy gondoltam hogy minden képhez írnék valamit pl. a kép történetét, hogy hogyan készült mikor vagy ilyesmi és beragasztanám egy füzetbe, de nyilván nem tudnék minden képhez írni ennyire konkrétan, oda szerintetek mi lenne jó ötlet, mit lehetne írni? :)


Köszönöm a válaszokat jöhet még ^^

2019. nov. 10. 18:11
 5/6 anonim válasza:
Nincs valami olyan tárgyad, amelyről közös emlékeitek vannak? Azt biztosan nagyra értékelné. Emellett mindenképp írjál neki valamit. Egy levelet, egy verset (nem kell feltétlenül rímelnie). Esetleg összegyűjthetnéd a legjobb mondatait és bekeretezhetnéd. Az emlékek örökök, a tárgyak múlandók. Nem tudom milyen a személyisége, de talán örülne egy meglepetés programnak. Remélem tudtam segíteni :)
2019. nov. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kakit
2019. dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!