Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » A párod anyukájának, a testvér...

A párod anyukájának, a testvérének is ajándékozol?

Figyelt kérdés

2019. dec. 22. 11:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
Ha hivatalos vagy mennék hozzá,akkor persze.
2019. dec. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Mi csak a kiskorú gyerekeknek ajándékozunk! A többi családtagnak nem, de ilyen távoli rokonnak eleve értelmetlen ötlet lenne.
2019. dec. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Neki épp nem, meet vele nem tartjuk a kapcsolatot. Ellenben az apuka testvérének és a férjenek igen, ők évek óta hivatalosak hozzánk szenteste vacsorara.
2019. dec. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. dec. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonymousreview60 ***** válasza:
Nem, ha nem ő a vendéglátó. Ha ő az, akkor sem biztos.
2019. dec. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha ő a vendéglátó/házigazda, akkor igen.
2019. dec. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem, nem járunk velük össze és egyébként is annyira nem állunk jól anyagilag, ugyanis anyósomék 7-en vannak testvérek. :D

Természetesen, ha annyira jóban lennék bármelyik testvérével, vagy vendégségbe mennék, akkor oké, de hivatalosan nem is olyan rokonsági fok ez, hogy ajándékot kéne venni.

A gyerekünket, a szüleinket, testvéreinket, természetesen az ő családjukat (férj, gyerekek) ajándékozzuk.

2019. dec. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
Senkinek nem ajándékozok. Felesleges kacatot meg főleg nem.
2019. dec. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Attól függ. Általában azoknak, akik az életem részei s nekik is ritkán. Most utoljára egy kedvenc kekszét vettem egy barátomnak.
2019. dec. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

A 4-es vagyok és a páromnak SEM veszek semmit, meg ö sem nekem, mert nem gyüjtünk kacatokat. Azt meg nem tudom, miböl gondolod, hogy idegbeteg lennék, de ezzel is nagyot tévedsz.

Engem egyedül az ostoba emberek idegesítenek, akik nem képesek önálló gondolkodásra, és mindent mások nyomására tesznek - pl félidegenek megajándékozása.

2019. dec. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!