Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » A párod anyukájának, a testvér...

A párod anyukájának, a testvérének is ajándékozol?

Figyelt kérdés

2019. dec. 22. 11:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Értem 13-as akkor biztos szörnyű lehet hogy nem ajándekoztok, megértem a kirohanásaidat. Akkor is magadtól tudsz személyesen kedveskedni még van két napod. Remélem addig lenyugszol. Kellemes ünnepeket! :)
2019. dec. 22. 13:11
 12/20 anonim ***** válasza:
60%
Látom, a szövegértelmezés sem megy!
2019. dec. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
53%
Meg a paromnak se.
2019. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
36%

Párom anyjának meg párom testvérének se ajándékozok - náluk nem szokás, és ezt tiszteletben tartom.


Egyébként elméleti szinten: semmilyen szinten nem rokon, szóval max ha vendégségbe mennénk hozzá. De én se várom el a páromtól, hogy a családomnak külön vegyen ajándékot, amit veszek bárkinek, azt "tőlünk" kapja.

2019. dec. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
De rossz hogy itt valaki még a párjának se kedveskedik. Szerintem ez olyan cuki gesztus. :(
2019. dec. 22. 14:03
 16/20 anonim ***** válasza:
Engem se ajándékoznak meg,én se ajándékozok senkinek.
2019. dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Személyesen külön-külön nem vennék nekik ajándékot, de ha meghívnának egy karácsonyi ebédre, akkor nem állítanék be üres kézzel: vinnék egy üveg bort vagy egy tálca sütit a családnak, az lenne az ajándék.
2019. dec. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
nem, az a rossz, hogy kiírsz egy kérdést, rosszul, majd törölteted a válaszokat és átírod a kérdést. Az eredeti ugyanis az volt, hogy a párod anyukájának a testvéréjének... aztán meg pofátlanul beszólogatsz.
2019. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ácsi! Én nem írtam törölgettem semmit. Azt se tudom hogyan kell de való igaz hogy átirták a kerdést és eltünnek a válaszok. Borzalmas egy oldal.
2019. dec. 22. 16:07
 20/20 anonim ***** válasza:
Én tavaly és idén is a távolabbi családtagoknak csak apróságot adtam. Kézzel készült karácsonyfa dísz, lekvár, stb. Ajándékot csak a tesóimnak (még iskolások), szüleimnek és a férjemnek veszek.
2019. dec. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!