Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » SOS! Mindjárt karácsony. Én...

SOS! Mindjárt karácsony. Én mindig gyártok a szüleimnek ajándékot. De most nincs ihletem. Ti mit csináltok a szüleiteknek?

Figyelt kérdés
Nem nagyon nagy ajándék kell.Elég pl. egy karácsonyfa dísz.

2019. dec. 22. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Készíts karácsonyfára (vagy bármire) akasztható hópelyheket és más dekorációkat gyöngyből, fonalból. Vagy egy karácsonyi üdvölőlapot saját magad által alkotta verssel, idézettel.
2019. dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*üdvözlőlapot
2019. dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet.Üdvözlő lapot már csináltam.A hópehelynek mindjárt neki állok.
2019. dec. 22. 19:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Süssél mézeskalácsot! Különböző figurákat csinálhatsz.
2019. dec. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi.Mézeskalácsra csak holnap lesz időm.De holnap neki állok.
2019. dec. 22. 20:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha valamelyik érdekel, szólj. ;)


[link]


[link]


[link]

2019. dec. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

*Valami szép üvegben sütihez való keverék( pl brownie) kis papírra ráírod az adott süti receptjét és ahhoz már csak a folyékony összetevőket kell hozzáadni és megsütni

*Karácsonyi süti / keksz válogatás valami szép dobozban

*Fa csipeszekre karácsonyi figurákat festeni(angyal, hóember, rénszarvas) amit aztán rá lehet csiptetni a fára

*Fürdősó( himalája vagy tengeri só + illóolajok 3 perc az egész)

*Több borítékot egy szép szalaggal átkötsz és a borítékokba különböző szép idézeteket írsz, vagy az adott személyhez köthető emlékeket, vagy pl 'kuponokat' ami egy egy közös programra szól (pl közös sütés, közös teázás bármi)

2019. dec. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!