Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nálatok is sok a felesleges,...

Nálatok is sok a felesleges, vagy rosszul kiválasztott ajándék gyereknek? És akkor is, ha megbeszéltétek a rokonokkal, hogy ki mit vesz?

Figyelt kérdés
Első karácsony gyerekkel. Aki kérdezte, hogy mit vegyen a fiamnak, nem túl bonyolult, nem drága dolgot kértem. Nem jött össze neki. Aki nem kérdezte, olyat vett, ami már van.

2020. jan. 5. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Ma láttam a reklámot: A másodiknak is ugyanúgy örültem, amikor eladtam a Jófogáson.
2020. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Igen. Nyugi, ez csak rosszabb lesz. Rengeteg kacatot is kapott. Nagyjából mindenki megkérdezte, hogy mit vegyen, de ezen felül mindenki úgy érezte, hogy kell még valami apróság mellé. Na azok a felesleges kacatok🤦🏼‍♀️ Felesleges elhalmozni a gyereket ennyi mindennel.

Volt, aki nem kérdezte, csak vett valamit baromi drágán, utána meg rosszul esett neki, hogy a gyerek rá sem nézett az ajándékra.🤷🏼‍♀️

Borzasztó. Hétvégén nagy szelektálást tartok a játékok között. Minimum negyedét tervezem oda adni a védőnőnek.

2020. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ezt a szüleink a következőképp oldották meg:

Az unokatesóim szülei megvették a saját gyereküknek a játékot, a mi szüleink megvették nekünk. Gyorsan kicserélték az ajándékokat, így az uncsitesómék ajándéka hozzánk, a miénk meg hozzájuk került. Karácsonykor pedig mindenki a másiktól kapta meg. Így mindenki gyereke azt kapta, amit akart és nem volt felesleges kacat.

2020. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is én vettem meg a gyereknek mindneki nevében az ajándékot, illetve akinek nem, ott pontosan azt vették, amit mondtam. Kivéve azt az egyet, akit írtam.

De a probléma azzal van, hiába mondtam, hogy nem kell semmi más, nehogy vegyenek, akkor is vettek “jaaj csak egy kis apróságot még mellé” na és pont azt a kis apróságot nem kellett volna, mert nálunk azok a kacatok. Azok lesznek majd dobozban a szekrény tetején. De ezt már októberben elkezdtem mondani mindenkinek. Amikor átadtam azt, amit vettem a nevükben, akkor is elmondtam, hogy nem kell mellé semmi más. De csak nem bírják ki.

2020. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
24%
Megértem hogy sok a kacat és hogy nem az lett az ajándék ami kellett volna, de mindennek örülni kell. Ami meg már van azt eladhatod vagy add oda másnak akinek kell. Hogy ha meg csak több játékot kapott vagy ruhát akkor az mégsem haszontalan, ezeken kívűl nem tudom elképzelni hogy mit kaphat még egy 1 éves gyerek.
2020. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, és megsúgom ez csak fokozódni fog. Hiába csinálsz akármit ez nem fog változni. Sajnos tapasztalatból tudom. ezen már nem is görcsölünk. Mi igyekszünk a legpraktikusabbat megadni neki meg amire vágyik is meg szerencsére a nagyszülők, testvéreink is igyekeznek normális ajándékokat venni, de a többi távolabbi rokon reménytelen eset. Volt olyan is amikor a tesóm kisfiának lányoknak való tornaruhát adtak ajándékba ami kegyetlen volt és ők megvoltak győződve róla hogy úgy is hordani fogja majd mert kényelmes szerintük, meg az ő fiú gyerekük is viselte nyáron főleg, persze mert ráerőltették.... és nem vették észre hogy kicikizték kegyetlenül és 10 évesen már depressziós volt.... Tiniként meg kegyetlen kezelhetetlen szóval ja.
2020. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Könnyebb elrontani a vásárlást, mint gondoltam. Habszivacs szőnyeg helyett az újszülött játszószőnyeg lett, mert az sokkal cukibb.... meg drágább is. A ruhát is sikerült elrontani, konkrétan pulóvert kértem. El is magyaráztam, hogy ez még kicsit nagy lesz, de kitart már májusig. Erre még eggyel nagyobbat kapott, és karácsonyi mintás!!! És mindezt egy gyakorlott anyukától.
2020. jan. 7. 09:02
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Add el vagy ajánld fel jótékony célra, ha ennyire értetlen a rokonság.
2020. jan. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%

Húdegááááz, tele vagy rokonokkal, akik kényeztetik a gyereket, te meg rinyálsz hogy miért ilyenek. Irigylem a problémáidat.

Ha ennyire nem tetszik a rendszer, akkor ne fogadj el senkitől semmit, akkor tuti nem lesz kacat.


Annyira álságos ez az egész. Megy a hiszti hogy mennyire nem az ajndékról, hanem a szeretetről kellene szólnia a dolognak. Meg hogy mia francnak kell már a boltokat októberben karácsonyra dísziteni. Erre jössz te hogy hiába adtál listát a rokonságnak, azok a szemetek kvázi azért h kitoljanak veled, TÖBBET adnak.


Nevetséges. Komolyan listázni h akkor Piriéktől a bumerlit kértük, a Pistiéknek meg a csillámosatomreaktormodellt ...hányinger


Javaslom a kérdéses rokonoknak küldd el ennek a kérdésnek a linkjét, és megoldódik a gondod.

2020. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
A rokonság helyében inkább dobelszerelést, konfettikészítőt és hasolókat vennék gyerekeidnek.... :P:D
2020. jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!