Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Ajándékozás

A kérdés

Hol lehet egy ilyen övet kapni?

Az igy jartam anyatokkal cime sorozatban Barney es Ted fogadtak h aki hamarabb triciklizik 2 csajjal az megkaphatja az ovet, na es az a kerdesem hogy ilyet hol tudok venni

Keress kérdéseket hasonló témákban: igy jartam anyatokkal, Barney, öv, tricikli

febr. 14. 10:47  Privát üzenet  

A válasz

Keress rá: BAJNOKI ÖV

Komolyan, minek neked a net, ha nem tudod használni?

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 14. 16:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Világos farmerhez fel lehet venni fekete övet?
Másról is lecsúsznak a farmerek? Haszáltok övet? F
Barátomnak karácsonyra egy övet szeretnék venni. Arra gondoltam hogy ennek a csat (ami fém) részébe valamit gravíroztatok. Elkészítik az ilyet?
Ha a barátodnak ajándékba veszel két jegyet, a sajátodat is oda illik neki adni, vagy csak az övét?
Vettem a barátnőmnek egy Friends Forever-es nyakláncot, szerintetek hogyan adjam oda neki? Úgy gondoltam hogy becsomagoltatom, enyémet felveszem pólóm alá teszem és csak akkor...
Mennyiért lehet itthon ASSC-s (anti social social club) övet kapni nagyjából? Vagy ha tudtok legit oldalakat amik foglalkoznak ezzel azt is nagyon megköszönném

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Ajándékozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!