Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen nem ehető torta ötletek...

Milyen nem ehető torta ötletek vannak?

Figyelt kérdés
Szülinapra szeretnék torát 45 éves férfinek, ami nem ehető, de torta forma. Poénból.... Köszi
2020. febr. 26. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Pl valami habos tortát amin a hab borotvahab.
2020. febr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Én bármikor tudok olyat készíteni, ami nem ehető, sőt még torta formája sincs.
2020. febr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pl. tobozból, dobókocka vagy hasonlókra gondoltam.


Ne nézzen ki ehetőnek.. poénos akármi. Lehet pólók. pénz nem számít olyan fél millióig.

2020. febr. 26. 23:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha elmondanád, hogy milyen formát szeretnél, akkor egyszerűbb lenne hozzá ötletet adni, hogy azt miből lehet megcsinálni.

Egyébként torta formájú valamit szeretnél összerakni más 'anyagokból'? Mert arra van sok példa neten. Pl. csokikból, barkács cuccokból, írószerekből, stb.

Vagy egy konkrét formát szeretnél? És nem kell, hogy "használható" anyagokból legyen és csak a forma a lényeg? Pl. egy autó?

2020. febr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Itt van pár ötlet: [link] De google segítségével találsz még.

Szerintem a pénzgurigás nagyon jó. Meg a kólásat meg lehetne csinálni a kedvenc italából. Lehet kis vagy mini üveges márkás italokat kapni, és abból összerakni.

2020. febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sörtorta

[link]

2020. febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt van egy másik sörtorta.

[link]

2020. febr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!