Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szülinapi ajándék ötletek...

Szülinapi ajándék ötletek kellenének a 20 éves bátyámnak. Valakinek valami tanácsok?

Figyelt kérdés

Tehát 20 éves 2 hét múlva lesz a szülinapja. Anyáékkal együtt vennénk neki valamit, de úgy igazán ötletünk sincs, meg ő sem igazán segít xD.


Első ötlet az telefon volt, de amint megtudta azt mondta felejtsük el. 2012-es iphone 5 van neki, ahogy ő mondta vele élt túl mindent, az összes esést, megúsztatta már párszor, eddig csak aksit kellett neki cserélni benne.


Amúgy még gamel, meg a haverjaival futkos össze vissza, meg deszkázik.

Dolgozik, szóval a legtöbb dolgot ami kell neki saját maga veszi meg.



Én részemről jó sok cigire meg valami üveg piára gondoltam, de anyuéknak még mindig nem tudok tanácsot adni....



2020. ápr. 5. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Cigi szülinapra? Ne már. A pia ok.
2020. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem egy igényes ital igenis belefér. Viszont a cigi se nem menő, se nem illő ajándékozni. Tegyétek fel a kérdést magatokban. Mit szeret csinálni szabadidejében? Esetleg egy bicikli, playstation, xbox, egy laptop, ha szükséges a munkájához. Vagy esetleg élmenyt is lehetne ajándékozni.
2020. ápr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Cigit, de gáz. Pia, max ha valami egyedi, esetleg egyedi üveg (neves, szülinapos stb).

Egyedi deszka, valami cool kontroller?

Mozijegyek, kedvenc boltba ajándékutalvány?

2020. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!