Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vihetnék ajándékba? Olasz...

Mit vihetnék ajándékba? Olasz férfi.

Figyelt kérdés

Szóval januárban megismertem egy olasz férfit (30) Budapesten. Ő kint él Olaszországban, a vírus miatt 2x tudtam eddig kimenni hozzá. Most másik városba költözik. Jövő héten megyek ki. Január óta minden nap beszélünk, eléggé “közel kerültünk egymáshoz”, már amennyire így lehet.


A születésnapja a hónap elején volt, amerikai palacsintából - mert imádja és többször is készített kint nekem - csináltam neki egy kidíszített születésnapi tortát tűzijátékkal :D és csináltam videot róla. Emellett a költözése miatt is szeretnék neki vinni valamit.

Az első 2 alkalommal kisebb rúd Pick szalámit és nagy csomagos túró rudit vittem neki, a kutyájának meg Pedigree rágócsontot és falatkákat.

Sportol egyébként, hetente 6x konditerembe jár, ez nagy közös pontunk, a másik az utazás és a főzés, evés :D Gondoltam, viszek neki házi magyar tésztát, de nem akarok már megint kaját vinni meg csak egy nyomi zacskó tésztát.

Köszönöm a válaszokat.


N/25


2020. jún. 26. 08:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
2020. jún. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Azért reméljük, hogy nem csak te halmozod el ajándékokkal, hanem ő is ad neked valamit. Eléggé dzsigoló jellege van a dolognak.
2020. jún. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Haha! 😀 Én is kaptam elég sok mindent, fontos a kölcsönösség! 😊
2020. jún. 26. 12:25
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Olász ragazzo? Hogy hívják, Lakatos vagy Kalányos? Vigyél neki egy 2 tonnás bizsu fuxot, azt szeretik.
2020. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a tészta egy olasznak nem a legjobb ajándék, kb mintha magyarnak adna valaki pirospaprikát.

Egy híres magyar bor nem opció? Pl Tokaji aszú. Nyilván az olaszoknak is vannak boraik, de azért bor és bor közt csak nagyobb a különbség, mint tészta és tészta esetében.

2020. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

Miért nem jön most ő? Ne mindig te menj egy pasihoz.

Egyébként a parfümöket nagyon szeretik. Ha tudod, mi tetszene neki.

2020. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

Vigyél maszkot és fertőtlenítőt :D

Amúgy tényleg nem olyan biztonságos most arrafelé.

A kérdésedre meg: magyar bort vagy unikumot/jégert, esetleg szamos marcipánt. Vagy magyar zenei CD-t, olyat, ami biztos tetszik neki, esetleg olasz vagy angol nyelvű szakácskönyvet magyar receptekkel,ha szeret főzni.

2020. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Pálinkát
2020. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
28%
Magyar bort. Amúgy melyik városban lakik?
2020. jún. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
45%
Tésztát
2020. jún. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!