Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen szöveget írassak a...

Milyen szöveget írassak a pólóra? Infó lent

Figyelt kérdés
Anyukámnak hamarosan itt a születésnapja. Az lesz a szülinapi ajándéka, hogy valami egyedi szöveggel elláltot pólóval lepem meg. Ti milyen vicces de mégis kedves feliratot iratnátok a pólóra anyukátoknak?
2020. júl. 10. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Semmilyet. Ennél értelmetlenebb ajándék a világon nincs.
2020. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Akkor te milyen ajándékot adnál anyukádnak névnapjára?
2020. júl. 10. 19:19
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Ha pólóban gondolkodsz, akkor menj el valami márkásabb boltba és válassz ízlésének megfelelően.

Amúgy ha szeret anyukád sütni, főzni akkor bizros örülne egy új serpenyőnek vagy akár tepsinek.

2020. júl. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ne feliratot rakj rá, hanem a saját tenyered lenyomatát. Textilfestékkel meglehet csinálni, bekened a kezed, és rányomod néhány helyre.

Vagy olyat is lehet hogy csak az ujjlenyomataidat össze vissza rányomod,meg néhány kis szivecskét rajzolsz. Szerintem ez aranyos, és nem hivalkodó mint egy felirat. Amikor felveszi mindig vele leszel ☺️

2020. júl. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

[link]


Van egy-két bizarr felirat is

Meg ironikus

Meg érzelmes

Meg érzelgős

Hobbihoz kapcsolódós


Én örülnék egy ilyen pólónak (három, szinte felnőtt gyerekem van)

2020. júl. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
Ha mintás, akkor inkább kedvenc együttese. Vagy a pamutlabornak vannak költős, állatos, hobbis, stb. pólói. Szerintem a magyar költők, írók kollekció nagyon jó, és nem gyerekes.
2020. júl. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
2020. júl. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Aesma Daeva válasza:
0%
2 pólót csináltas anyukádénak a feliratt muter a tiéd pedig muterfucker imádni fogja 😀
2020. júl. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!