Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 11 éves lánynak ajándék ötlet?

11 éves lánynak ajándék ötlet?

Figyelt kérdés
A lányomról lenne szó, nincs ötletem. Bárminek örül, nincs különleges kívánsága, de szeretnénk meglepni valami "trendibb" dologgal. Kicsit (nagyon) le vagyok maradva, hogy minek örül ez a korosztály.

2020. aug. 26. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy menő torta pl van valami belerejtve, egy szép ruha, ékszerek (persze nem valami olyan amit 18 évesek hordanak), hajgöndörítő vagy vasaló, egy doboz tele a kedvenc csokiával és benne valami kisebb ajándék például egy ajándékutalvány vagy akár közös kép, ékszer tartó, a legjobb kislány bögre, vagy akár egy dobozos vagy kosaras virág (a kedvence) amibe rejthetsz kis pénzt vagy bármit.

Remélem segítettem😊

2020. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy, tök jó ötleteket adtál, jegyzetelek! :D Köszönöm szépen a segítséget!
2020. aug. 26. 13:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Szívesen, írj nyugodtan ha van még kérdésed :D
2020. aug. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem 11 és 11 éves közt még nagy különbség lehet, de azért válaszolok, hátha tudok segíteni!


Nem tudom mennyire csajos csaj, de esetleg ékszer, parfüm vagy valami kiegészítő, pl. táska? Nyilván korának megfelelő.


Sportol? Bármi ami ezzel kapcsolatos.


Olvasni szeret? A Szent Johanna Gimi sorozat nem lenne rossz.

Roller? A komolyabbakra gondolok, én úgy vettem észre, hogy mostanában "menő" ebben a korosztályban.

Társasjáték? Mi szerettük.

Ruha, szerintem sok csajszi szeret öltözködni már ebben a korban.


Clarie's nevű boltban is találnál szerintem neki jópofa dolgot, főleg ha még szereti a "cuki-muki" dolgokat, én már jóval idősebb vagyok, de néha elcsábulok! :D :D


Esetleg valami élmény, ajándékutvány.

2020. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindkettőtöknek hálás köszönet! :D Roller valóban nagyon népszerű, itt ahol élünk, a roller és a trambulin az, ami minden háznál van. :D (Pestről költöztünk Pest megyébe, ég és föld, itt kint is töltenek érdemi időt a gyerekek, még a nagyobbak is.)

Nagyszülőktől rollert kap (dechatlon, mentazöld), ezzel az egyik álma valóra is válik. :) Mi végül

egy fehér fejhallgatót vettünk neki, meg sok kis cuki dolgot a sinsayban, azt az üzletet is imádja. :D A Clarie's üzletet is nagyon szereti, eszembe nem jutott volna ha nem írjátok, köszi!!! Oda is mindig be kell tévedni vele. Még a többin is gondolkodok, amit írtatok, nagyon kedves meglepetések ötleteket adtatok, felírogattam mindent, köszi-köszi-köszi! :))

2020. aug. 27. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!