Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Ajándékozás

A kérdés
Rozse0521 nevű felhasználó kérdése:

Egy 15 éves lánynak mit vennétek ajándékba amitől esetleg jobban szerethet? Úgy 0-30. 000Ft ig bármilyen ötlet jöhet.

Keress kérdéseket hasonló témákban: ajándék, meglepetés, lány, szerelem

júl. 11. 22:23  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

Nyílván nem ezzel akarom magamat megkedveltetni mert már kedvel, de nem lenne rossz egy kis beindítás.

# 1/17Időpont júl. 11. 22:24 Privát üzenet
Csomag óvszert

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/17Időpont júl. 11. 22:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Xdd. Nem hülyeség amit írsz, de akkor már valami kidíszített kellenne. Amit csak eBay en láttam. És két hét múlva találkozunk

# 3/17Időpont júl. 11. 22:38 Privát üzenet
Deluxe vibri

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/17Időpont júl. 11. 22:45 Privát üzenet

A Putyin képes Put in óvszert ajánlom, ha már itt tartunk 😂

Egyébként ekkora összegeket nem kell költeni rá, zavarban fogja érezni magát.

Én a legjobban egy szál rózsától hatódnék meg vagy attól, ha elmegyünk valamilyen közös programra, amit mindketten élvezünk (pl lézerharc, szabadulószoba stb)

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/17Időpont júl. 12. 00:18 Privát üzenet
Egy szál rózsa és hívd el vacsorázni egy meghitt helyre. Ez olyan szép dolog, ettől érzi, hogy fontos vagy neki.

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/17Időpont júl. 12. 08:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az a baj h nem tudom romantikus fajta e. Különben a rózsa sem rossz ötlet. Enni biztosan szeret.

# 7/17Időpont júl. 12. 10:00 Privát üzenet
Mihago nevű felhasználó válasza:

15 éves, annak még nem rózsa meg romantika kell. Eleve nem elhívni kell, hanem elvinni, mert tizenéves, és az alfahímre bukik, nem a kedves, megértő, türelmes fiúra. Mondjuk vidd el autóversenyre, koncertre, lőtérre, bármire, ami telenyomja adrenalinnal, ésvagy érdekes.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/17Időpont júl. 12. 23:00 Privát üzenet
Vacsora meghívásnak mindenki örül, mindegy, h romantikus e vagy sem. Férjem se romantikus mégis el szokott hívni vacsizni vagy ebédelni. Vagy még nyaklánc vagy gyertya is jó ötlet szerintem. Én ezeket kaptam első ajándékként. Csajok örülnék ezeknek szerintem. Én legalábbis igen..

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/17Időpont júl. 12. 23:26 Privát üzenet
Vegyél neki könyvet. Engem azzal megnyernél arra,hogy adjak egy esélyt. 16/L

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/17Időpont júl. 13. 10:04 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan lehetne ezt ábrázolni? Bárkinek bármilyen ötlet?
Bármilyen egeret veszek, hamar tönkre megy a görgője. Ötlet hogy miért? Tudnátok ajánlani párat?
Van bármilyen adatbázis vagy megbízható lista a működő magyar kórházakról és egészségügyi szolgáltatást végző cégekről, intézményekről? Esetleg ötlet, hogy hogyan juthatnék ilyenhez?
Vicces sapka, ruha feliratok villanyszerelőknek? Bármilyen ötlet jöhet
Lányok ti Karácsonyra milyen ajándékot szoktatok adni a barátotoknak? Vagy fiuk minek örülnétek ha meglepne titeket a barátnőtök Karácsonykor bármilyen ötlet jöhet nemcsak ajándék
A barátomnak egy héttel ezelőtt volt szülinapja (19 éves), de én még mindig nem ajándékottani neki semmit. Olyan rosszul érzem magam emiatt, de nem tudom, hogy mit adhatnék neki....

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Ajándékozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!