Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot vegyek...

Milyen ajándékot vegyek anyukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Anyukámnak keresek ajándékot. 44 éves, Szereti az Igazából szerelem sorozatot meg a jóbarátokat. Ha a valaki ír egy konkrét tárgyat, megírja kérlek hogy azt melyik boltban találom? Előre is köszönöm.

#ajándék #anya #karácsony #főleg lányok válaszait várom #kis, cuki dolgok
2020. nov. 17. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Könyvet, amit szeret olvasni?

De szerintem kérdezd meg. Felnőtt már, neki nem muszáj hogy meglepi legyen, sőt!

2020. nov. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Haat nem tudom szereti - e az ilyet, de vannak Jóbarátok-os pulcsik, meg pólók a H&m-ben^^

Illetve én vettem már matchelő gyűrűket anyukámnak,ezüst karkötőt vagy fülbevalót. Vagy festettem neki valamit.

A lényeg, hogy szívből add, biztosan örülni fog neki❤️


De igazat adok az egyesnek, meg tudjátok beszélni, nincs ezzel gáz...bar biztos cuki lenne, ha meglepnéd egy olyan ajándékkal, aminek tuti örülni fog..persze, ehhez ismerni kell őt.^^❤️

❤️sok sikert

2020. nov. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 GepEpito válasza:
74%

csinálsz neki egy saját készítésű ajándékot. Ha valóban szereted, akkor ne egy sallang valamit vegyél neki. Nagyon nagy szível ajánlanám imádott tündéremet: https://www.youtube.com/channel/UCj6TzuD8lntYr9BfOGVSvNg

Itt megmutatják neked hogyan lehet házi ajándékokat készíteni. Én annyira szép képeslapot készítettem, hogy sajnáltam végül odaadni :) De nem csak képeslapot lehet készíteni. Kis dobozokat, nyakláncot, festményt, rajzot. Lényeg hogy te csináld.

2020. nov. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már megkérdeztem, de nem tudott semmit, ami kellene neki. Aúgy nagyon kösi a válaszokat, de kézzel készítettet mindig csinálok, csak szeretnék hozzá venni valamit. :)
2020. nov. 18. 17:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó kényelmes szép csukának örülne.
2020. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen pólót szeretnék adni anyukámnak

[link]

2020. nov. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
menci a póló, köszi a válaszokat.
2020. nov. 19. 15:08
 8/11 A kérdező kommentje:
Valaki még valami? Kéne még pár ötlet.
2020. nov. 20. 17:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott még valami, magatokról, családról képket kéne kinyomtatni (DMben lehet), berakni egy dobozba, és minden nap húzzon belőlük egyet. Annyi képet kéne belerakni, amennyi nap van pl a születésnapjáig, vagy ha elég fotód van csinálhatsz olyat hogy 365 kép, és akkor egy évig lehet húzogatni. Bár csinálhatsz ilyet adventi naptárosban is, csak az ugye nem karácsonyi ájándék, hanem mondjuk Mikulási
2020. nov. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ooh az előző válasz nagyon aranyos^^
2020. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!