Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékötleteket adjak...

Milyen ajándékötleteket adjak neki?

Figyelt kérdés

A párom minden esemény előtt (pl. szülinap, karácsony) megkérdezi, hogy mit szeretnék kapni, minek örülnék, meg kéri hogy mondjak neki ajándékötletes tippeket, hogy könnyebb dolga legyen és biztosan ne fogjon mellé.


A fejemben (mint gondolom sok más nőnek) vannak a fejében dolgok, amiket szeretne megkapni, akár a szerelmétől, akár csak szimplán a sajátjának tudni. De minden ilyen dolog amit kinézek magamnak, hát, nem mindegyik olyan olcsó, nem szándékosan, egyszerűen így jött ki, mindig belenyúlok a drágába :D


Eddig nem mondtam semmit páromnak, tavaly adtam egy ajándékötletet, kaptam hasonlót, nagyon örültem, de igazság szerint nem tudom ilyenkor mi a helyes válasz. Mert pl. most nagyon vágyom egy Guess nyakláncra, de 16 ezer Ft. Nem várnám el senkitől, pláne a páromtól, hogy ennyit költsön rám, főleg egy szimpla nyakláncra. Egyszóval nem akarok anyagiasnak tűnni, egyszerű ajándéknak is örülnék, konkrétan bárminek amit tőle kapok, bár az más téma, hogy volt már, hogy olyat kaptam tőle aminek bár örültem a gesztusnak, de nem sokszor hordtam, mert nem szoktam olyat hordani.


Nem tudom mi a jó megoldás, tudom, hogy jót akar, de számára fejtörést okoz az ajándékozás, különösen, ha jót akar adni, viszont ha megmondom mit szeretnék (több lehetőséget, hogy megis lehessen meglepi), akkor meg drágább dolgokat mondanék neki, de azt meg nem várom el hogy megvegye, akarmennyire is örülnék az ajándéknak.


Nem szeretnék olyan válaszokat, hogy anyagias vagyok, vagy hogy minek ajándékozni, felesleges macera es koltekezes stb stb stb. Mi szoktunk ajándekozni, ezután is fogunk, mert szeretünk adni, és ennek függvényében várom a segítőkész válaszokat!!


22/l



2020. nov. 22. 18:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Javítás : *A fejemben vannak dolgok, amiket szeretnék megkapni... *
2020. nov. 22. 18:47
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérhetsz ajándékkártya formában egy kis hozzájárulást a kiszemelt ékszerhez.

Ezt én úgy oldom meg, hogy van egy táblázatom és ha az év során valamin megakad a szemem, de nem az a típusú dolog, amit helyben megveszek, azt beírom és ha ilyen kérdésbe futok, hogy mit kérek, akkor onnan mondok "ötletet" azt mérlegelve, hogy az illetőtől milyen értékű dolgokat szoktam kapni.

2020. nov. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Kérj tőle ruhadarabokat: sapka, sál, kesztyű

Home decor cuccokat, ha érdekel az ilyesmi, takaró, párna stb.

Az ajándék kártya is nagyon jó ötlet.

Vagy nézz szét a neten kuponok után, esetleg keresd a kiszelt dolgoknak egy olcsóbb olcsóbb változatát.

2020. nov. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok tőle olyat kérni, amire nem vágyom/nincs szükségem :D a kérdés nem arra irányult, hogy mit kérjek tőle, ötleteim nekem is vannak.
2020. nov. 23. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!