Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek anya örülne egy...

Szerintetek anya örülne egy digitális képkeretnek?

Figyelt kérdés
Régóta gondolkozom hogy mit vegyek neki és szerintem tetszene neki egy ilyen gép csak nemtudom hogy milyen és higy működik pontosan. Több képet lehet rá rakni ugye? Milyen fajtát érdemes venni és mennyiért. Légyszí segítsetek!

2020. nov. 23. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, rárakhatsz egy csomó képet és tud diavetítést is, tehát X időnként vált a kép a következőre. Általában lehet óraként vagy naptárként is használni. Jó ajándék!
2020. nov. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. nov. 23. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi értelmét nem látom az ilyen kütyüknek, de te ismered. Amit az első írt, az helytálló.
2020. nov. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Az én anyum már idős, 70 felett, de imádja (hugomtól kapott ilyet). Amikor voltunk nála, láttam is, időnként vált, klassz képek voltak felrakva, lányok, vejek, unokák, ők ketten apuval, ő az unokákkal. Nekem is nagyon tetszik:)

Szerintem örülni fog Anyukád.

2020. nov. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a választ!
2020. nov. 24. 11:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is van, 4 éve kapta tesómtól. Az első 1 héten nézegette, azóta ott áll és porosodik :D
2020. dec. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!