Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » A gyárban karbantartóként...

A gyárban karbantartóként dolgozó édesapámnak milyen ajándékot tudnék venni karácsonyra?

Figyelt kérdés

55 éves, szeret szerelni, hegeszteni, munkálkodni.

Szereti az ufo-s történeteket, nézi is az ősi idegeneket, és a kedvence a hihetetlen magazin. A magazint nemrég adtam neki születésnapjára, az ufos könyvekkel meg az a baj hogy nincs ideje, meg nem is szeret annyira olvasni.

Esetleg a munkája kapcsán tudnátok valamit, amit egy karbantartó hasznosnak találna?

Meg volt egy olyan ötletem, hogy a kocsijába kamerát, ezt a "dash cam-et" vehetnék. Annak bonyolult lehet a beszerelése szerintetek? Ahogy elnézem van 2-3 ezer forintért, azok is ugyanolyan jó képet adhatnak vissza, mint a 10+ezresek?


2020. nov. 26. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne a munkája, inkább a hobbi alapján válassz.
2020. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ezen kívül nincs más hobbija :/ Már próbálkoztam mindennel az évek során, a régi kedvenc énekeseitől vettem CD-ket, akkor ugye ufo-s könyveket, ha betegeskedik sok mézet eszik úgyhogy vettem neki áfonyás mézet stbstbstb

Rengeteg próbálkozás volt, a könyv a polcon porosodik, a CD-k karácsony után 2 hónapig még a nappali asztalán hevertek, aztán bekerültek a szekrénybe a többi közé, a méz tavalyi ajándék volt, azt ki se bontotta még.

Szóval nem jártam nagyon még sikerrel, ezért gondoltam hogy a munkája terén lehetne esetleg valami aminek örülne. Viszont nem tudom egy gyárba mi lehetne hasznos valakinek, így született hát a kérdés is.

2020. nov. 26. 22:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg valami multiszerszám? Van minden árkategóriában.

[link]

2020. nov. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!