Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Leginkább Budapesten, irodában...

Leginkább Budapesten, irodában dolgozó emberek! Milyen fizetést kaptatok a Covid előtt?

Figyelt kérdés

Ami leginkább érdekelne:

- Mennyit kerestek havonta? (Bruttó/Nettó megjelöléssel)

- Nagyjából mi a munkakörötök, mit kell csinálnotok?

- Feltétel volt a diploma/érettségi?

- Milyen juttatások vannak pluszban? (szép kártya, laptop, mobil, év végi/közi bónusz)

- Mennyire stresszes a munka?

- Kb. napi hány óra telik tényleges munkával?

- Ott tanultatok be, vagy tudással mentetek?

- Hány éve vagytok a vállalatnál?

Azt is leírhatjátok, hogyha változott a kereset a vírus alatt.

Ha valaki nem budapesti/irodai dolgozó, de szívesen megosztaná ő is, az ne tartsa magában! :)

2020. nov. 25. 18:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Covid előtt versenyszferas cég, irodai munka pénzügy. 8.5 orabol 7,5 minimum munkával telt. Diploma nem volt feltétel (nekem van amúgy). 280 nettó, cafeteria nincs.

Covid-19 alatt letszamleepites volt, gyorsan találtam másikat szerencsére, itt sem feltétel a diploma, napi 8 órából 8 munkával telik, 250 nettó, plusz 20 cafeteria, sokkal jobb tarsasag, kevesebb felelősség, sokkal hamarabb beerek, ebédidőt nem kell ledolgozni.

Mivel a diplomám sajnos ide nem szakiranyu, úgy későbbi valószínűleg keresek majd másik munkahelyet, ahol ennek megfelelő a bérezés.

2020. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

- br. 650.000

- szoftverfejlesztés

- gyakornokként kerültem be, de amúgy feltétel lett volna a diploma

- laptop, flottás mobil csomag, 13. havi fizetés

- attól függ a projekt melyik szakaszában vagyunk, kell-e szállítani határidőre, stb

- talán 6 óra

- szinte 0 tudással jutottam be

Nem változott a kereset év közben. A kiadás csökkent a BKV bérlet árával a home office miatt. Év végi fizetés emelés lesz valahol 5-10% között.

2020. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Covid előtt 200 ezer nettó alap, plusz jutalék ami max nettó 60ezer lehetett. Így volt olyan hónap ami 260ezer volt. Rendesen bejelentve, 8órában, hétfőtől péntekig, Call center, nem értékesítés, modern iroda!

Amikor ide kerültem nem volt ilyen munka tapasztalatom.

Kimondott feltételek nem voltak a munkához. Több mint egy évet dolgoztam itt. Munka hullámzó volt, volt amikor nagyon sok volt, volt amikor kevesebb, de általában az első volt jellemző. Home officet megoldották vírus idején céges géppel. Szerettem, covid miatt megszűnt és most még hasonlót se találok :(

2020. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%

Én átlag nettó 250-et kapok. 10-11 munkanap egy hónapban ebből napi, átlag 3 óra munka. Mint recepciós. Természetesen teljes bérre bejelentve.

Nem változott semmit.

Bár, ha valaki tud jó tippet, hogy a 10 munkanap mellett, mit tanulhatnék, amivel otthonról, vagy a munkahelyről tudok dolgozni, azt megköszönném. Programozás nem lenne rossz. Biztosan van még ezen kívül is más szakma. Még egyszer köszönöm!

2020. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4-es válaszhoz. Irodai "szintű" a munkahely.
2020. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ügyfélszolgálati vezető egy magyar alapítású cégnél. 950k bruttó, előtte is volt vezetői tapasztalatom. Egyéb juttatás nem volt, bruttó 8 óra munka, annyi szünettel, amennyit akartál, de dolgoztam mindig, amennyit kellett, volt hogy 5 órát, máskor 15-öt. Stressz közepes, volt húzósabb melóm. Most több pénzért folyamatfejlesztek meg automatizálok egy nyugat-európai cégnél. 7 órás munkanapok, heti 4 nap meló, van hogy két óra alatt kész, nulla stressz és a pénz is több valamivel.
2020. nov. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%

Nettó 600-850 között, a munkanapok számától függően. (KATA...)

Szoftverfejlesztő.

Nem tudom, nekem volt kettő.

Semmi. Csak a napidíj és slussz.

Van hogy rohadtul, máskor meg totál nyugalom van.

0-tól kezdve 10+ óráig bármennyi. Most egy hosszabb nyugisabb időszak van, ilyenkor kevesebb mint 8.

Hát ez életem első munkahelye, szóval az egyetemen és itt tanultam be.

6, de most váltok.

2020. nov. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

fizu:bruttó 900ezer

pzoi:elemzőként főleg tech projekteken

papír:feltétel volt az MSc

plusz: 40K szép kártyán/hó, telefon,laptop, éves bér 10%-a bónusz

nem stresszes

hmm, elég sok főleg hogy este is tolom. azt mondanám hogy 9 óra a nettó munka

három évet csináltam ilyesmit mielőtt odamentem

idén kezdtem az új évvel

egy forintot nem változott a fizetés

2020. nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

Br 450, bérszámfejtő idegen nyelvvel, könyvelőirodában

Feltétel volt a diploma/érettségi? - Így direktben nem, de csodálkoznék ha valakinek nem lenne érettségije a szakmában. Diploma nem szokott lenni, de nem is példátlan azért.

SZÉP kártya van, de elég kis összeggel, év végén is egy elég csekély összegű bónusz, talán br 100. Ilyen téren nem egy bőkezű cég :/.

Mennyire stresszes a munka? - Változó, igazából az ügyfelektől (meg a főnöktől) függ. Ha valaki kifog egy gorombát, az nagyban tudja ezt befolyásolni. Jelenleg nincs okom panaszra, de a munka sok, a helyettesítés nem megoldott, a szabikat kivenni nem tudom. Ez azért frusztráló.

Kb. napi hány óra telik tényleges munkával? - 2 és 12 között bármi lehet... de legalább ez a mostani hely kötetlen, ha nincs munka nem kell benn ülni (vagy most jelen helyzetben itthon a gép előtt) délután ötig, mint az előzőnél.

Ott tanultatok be, vagy tudással mentetek? - nem itt tanultam be

Hány éve vagytok a vállalatnál? - másfél

Azt is leírhatjátok, hogyha változott a kereset a vírus alatt. - nem változott

2020. nov. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bruttó 750 ezret kerestem akkor is most is

CCNA R/s meg VCP data ener virtualization kelett

1 éve vagyok itt

rendszerüzemeltető vagyok

telefonn, laptop meg autó

2020. nov. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2