Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ötletes szülinapi ajándék...

Ötletes szülinapi ajándék ötletek?

Figyelt kérdés

Tudnátok légyszíves ötletes és kreatív születésnapi ajándék tippeket adni? (anyukának)

Idén már kifogytam az ötletekből, de mindenképp valami frappánsat és szívhez szólót szeretnék ajándékozni.

Az ötleteket előre is köszönöm :)



2020. dec. 3. 17:55
 1/6 anonim válasza:
67%
Ha valóban igazi szívhez szóló ajándékot akarsz, akkor ne tőlünk kérj segítséget.
2020. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én csak ötlet segítséget kértem, és biztos vagyok benne hogy vannak itt emberek akik a segítségemre lehetnek
2020. dec. 3. 18:08
 3/6 anonim válasza:

Hány éves az anyuka?

Vab hobbija?

Semmit sem tudunk róla, egy kicsit bővebben azért segíts nekünk :)

2020. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
40 éves lesz, szeret utazni, nagyon laza és fiatalos :)
2020. dec. 3. 23:10
 5/6 anonim válasza:
Bögre, de nem egy "szeretlek anya" feliratos, hanem pl az alján egy malacorr van és mikor iszik úgy néz ki mintha ő viselné stb
2020. dec. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy nagyobb nagy fa nem deszka hanem valami nagyobb bele kell vágni egy feliratot azt amit te akarsz aztán be kell festeni annyi csipeszt amennyi neked kell több színű és egy színű is lehet a felirat belsejét be kell szinezni (amilyenre akarod) majd ki kell nyomtatni pár képet annyit amennyi csipeszt be festettél bele rakod a csipeszbe a tetejére pedig egy kis kötél darabot kell rögzíteni és így egy nagyobb méretű szöggel a falra tudod rakni
2020. dec. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!