Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Létezik olyan webáruház, ahol...

Létezik olyan webáruház, ahol nem csak a megrendelést követő egy hét múlva derül ki, hogy ha valamely termék már nem kapható?

Figyelt kérdés

Még jócskán karácsony előtt elkezdtem volna beszerezni az ajándékokat. De most már negyedszer futottam bele abba, hogy megrendeltem a terméket, visszaigazolták, volt ahol már a szállítás időpontját is egyeztettük, majd egy hét múlva közlik, hogy nincs a megrendelt termék. Ez korábban is előfordult már, de most különösen dühítő. Most itt vagyok az ünnepek előtt pár nappal ajándék nélkül, mert az idióta webáruházak azt sem tudják hogy mijük van és engedik megrendelni a nem is létező termékekeket. Ráadásul továbbra is reklámozzák a facebookon, rá is lehet kattintani, bár némelyiket már levették, de csak miután a megrendelésemet nem tudtak kiszállítani. Most kapkodhatok, mehetek be a plázákba "koronavírus-járványban", és tömörülhetek, mikor direkt előre godoltam mindenre, csak mert a webáruházak képtelenek figyelni a készletükre.

Közben meg mindenhol azt szajkózzák, hogy vigyázzunk magunkra, ha lehet, ne menjünk tömegbe, hordjunk maszkot, vásároljunk a neten, de hogy a fenébe b+, ha közben meg csak egy hét múlva derül ki, hogy mégsincs semmi.

Minden webáruház ilyen szélhámos, vagy esetleg van kívétel is?



2020. dec. 16. 08:39
 1/5 anonim válasza:
88%
Nem tudom miket rendeltél, de én eddig mindent megkaptam.
2020. dec. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Velem egyszer fordult elő ilyen, de előtte is, azóta is rendszeresen rendelek attól a cégtől és nem szokott nálunk sem ilyen probléma lenni.
2020. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Én idén mindent megkaptam, volt, ami már a rendelés másnapján megérkezett. Tavaly előfordult, hogy valami nem volt raktáron, de ott másnap telefonáltak, hogy nincs, mi legyen. Kértem helyette mást, két nap múlva kihozták, egy alkalommal még a különbözetet (~1000 Ft) sem kellett kifizetnem.


Rendelés előtt nézd meg a bolt értékelését, sokat segíthet a jó választásban.

2020. dec. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na most sikerült ötödszörre is belefutni egybe.

Telefonszámuk nincs, e-mailre nem válaszolnak.

2020. dec. 21. 12:30
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Rendelés előtt kellett volna megnézni, hogy van-e telefonszámuk, magyarországi telephelyük, ügyfélszolgálatuk, milyen az értékelésük. Legközelebb csak és kizárólag megbízható boltból rendelj. Ha egyedül nem tudod megállapítani, hogy megbízható-e egy oldal, akkor rendelés előtt tegyél fel itt kérdést, ne csak akkor, amikor nem jön meg a csomag.
2020. dec. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!