Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Megfelelő ajándék csomag ez?...

Megfelelő ajándék csomag ez? Mivel mással lephetném meg a legjobb barátnőmet karácsonykor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az utóbbi időben nagyon eltávolodtunk a legjobb barátnőmmel. Ritkán találkozunk. Karácsony előtti vagy utáni napokban viszont szeretnénk visszahozni a régi hangulatunkat.

Tudni kell, hogy egy tőlem 2 évvel fiatalabb, 14 éves visszahúzódó, olvasni imádó lányról van szó. Imád a szobájában lenni, aminek remek hangulata van. Szeret kísérletezni a sminkeléssel, filmezni, sorozatozni a szüleivel...

Nem nagyravágyó, minden apróságnak tud örülni. Ehhez kapcsolódik az, hogy természetesen készülünk egymásnak ajándékkal is.


Amit én akarok neki adni:

-bombon

-karácsonyi zokni (imádja őket)

-illatgyertya

-ledes égősor


Mit tehetnék még emellé? Mindig igyekeztem neki különleges meglepetést adni, de már kifogytam az ötletekből.


A javaslatokat előre is köszönöm!



2020. dec. 18. 13:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#10 köszönöm szépen, életemben nem hallottam még róla. Holnap megyek is anyagot vásárolni hozzá, és megkérem édesanyámat, hogy varja össze.
2020. dec. 19. 16:48
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha eszedbe jut majd írd le mi lett :) kiváncsi vagyok
2020. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!