Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak barátomnak ajándékba...

Dorothy000 kérdése:

Mit adjak barátomnak ajándékba? (bővebben lent) 19/L, 21/F

Figyelt kérdés
Barátommal három éve vagyunk egyutt es nagyon szeretjuk egymast, meg minden de egy a nehez, az ajandekozas. Baratomnak ez eleg fontos, kapni is nagyon szeret, fontos neki hogy jo legyen, es valljuk be eleg kritikus is ebben, de adni is nagyon kiraly ajandekokat ad (jo, mondjuk en meg mindennek orulok kb). Ehhez jon hogy sajnos en amiota az eszemet tudom borzalmasan bena vagyok ebben, rengeteget gorcsolok, hogy kinek mit, minek orulne, nem csak o, akarki, a szuleimnek se tudtam soha jot kitalalni, nagyszuleimnek meg plane. Az viszont elég fontos lenne, hogy neki oromet tudjak okozni, de egyszeruen nem megy. Az epp aktualis karacsonyi ajandekra is nyiltan kozolte hogy nem orul, es talan meg se lepodtem, de nem tudtam jobbat. Egyebként szereti a focit, midnenfele piakat, inkabb elmenyeket szeret ajandekozni (meg talan kapni is?). Borzaszto hogy ilyen teren mintha egyaltalan nem ismernem, pedig eskuszom igyekszem es nem csak teszek az egeszre hogy jo az neki, max nem orul, nagyon is bant. :(( Mit tudnek tenni? Van valami otletetek? Valami szuper hely, ami mindig bejon? Csodak nyilvan nincsenek, de hatha tud valaki valami jot, kb akarmilyen unnepre, nagy segitseg lenne... köszi

2020. dec. 26. 15:25
 1/6 anonim válasza:
Én a kuponos oldalakon, az élmények között néznék körbe. Érdeklődésétől függően rengeteg mindent lehet találni: szabadulószoba, bungee jumping, trambulinpark, ágyas vagy autós mozi, különleges vacsora, falmászás, biliárdozás, kiállítás (ha valami kifejezetten érdekli), hajókázás kettesben, akár egy kirándulás valahol... Én mindenképpen olyat próbálnék, ahova ketten tudtok menni, vagy akár egy szűkebb baráti társasággal, ha ilyen van. Esetleg társasjáték, amit ketten is tudtok játszani, vagy ha nagyon olcsón szeretnéd megúszni, csinálhatsz neki egy SK kuponfüzetet olyan dolgokkal, amiket szeret, ha csinálod neki, és amikor szeretné, beválthatja őket (pl. masszázs, vagy vacsifőzés, vagy "2x kitakarítom helyetted a ...-t").
2020. dec. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez jó ötlet! :)
2021. jan. 8. 10:57
 3/6 anonim válasza:
Szívesen! :) Majd meséld el, mo volt! :)
2021. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
okes, hala az egnek mondjuk meg van idom a kövi alkalom/ünnep elott :)
2021. jan. 9. 16:43
 5/6 anonim válasza:

Mit adtál neki, aminek nem örült??

Mi minden alkalommal megbeszéljük, hogy mit szeretne a másik kapni, így nincs kidobott pénz és idegeskedés. Természetesen mindig valami kis apró meglepetést is választok az ajándék mellé :)

2021. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ilyen hangulatvilagitas szerut. Okes nem a legegyertelmubben nyero fiuajandek, de mivel minden nap beszelunk videochaten este (nem egyutt elunk) es nincs az agyanal kisebb lampaja csak a nagyvillany vagy a tv fenye, beszeltunk mar rola, hogy jo lenne valami kis feny... Persze mint kiderult nem volt jo otlet :/

Ez tok jo egyebkent, en is probalkoztam mar azzal hogy beszeljuk meg, de nem hajlando, kell a meglepi meg "elegge ismerni a masikat" ><

2021. jan. 19. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!