Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajandekba szeretnek adni a...

Ajandekba szeretnek adni a baratomnak sok sok kepet, kihivatva, szepen elrendezve a kozos kirandulasainkrol. Szeretnek bele irni egy szep szoveget, segitenetek megfogalmazni,? Mert szlovakiabol vagyok es o magyarorszagrol.

Figyelt kérdés
a szoveg vlmi ilyesmi lenne, hogy 2 ev 5 honapunk emlekere, es hogy remelem meg sok sok kirandulasunk lesz egyutt, meg elmenyek... vlmi ilyesmi, esetleg kaphatnek vlmi szep idezetet is?

2012. nov. 2. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell nagyon bő lére húzni, szerintem elég, ha ezt írod:


"Nem akartam én beléd szeretni, feltételezem, hogy te sem határoztad el előre. De amikor találkoztunk, világos volt, hogy egyikünk sem ura annak, ami velünk történik. Egymásba szerettünk, annak ellenére, hogy sok mindenben különböztünk, és ezzel valami rendkívüli, gyönyörű dolog vette kezdetét. Velem egyetlenegyszer történt ilyesmi, ezért van az, hogy minden együtt töltött perc oly mélyen az emlékezetembe vésődött. Soha nem felejtem el egyetlen percét sem."


Nicholas Sparks-tól való az idézet

2012. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!