Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hol vállalnak egyedi plüss...

Hol vállalnak egyedi plüss figura készítést?

Figyelt kérdés
Üdv! Egy nagyon jó barátom hamarosan lediplomázik, és egy speciális ajándék ötlettel készülnék neki. Inkább nem írnék konkrétumokat, mert kissé obszcén :D De a lényeg, hogy egy olyan boltot vagy online áruházat kellene találnom, akik bevállalósabbak, és elvállalnak egy nem túl ízléses plüss figura elkészítését :D Ötleteiteket előre is köszönöm ;)

2021. jan. 6. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Meska nevű oldalon van nagyon sok ügyes ember.
2021. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Google egy csomó találatot tud neked dobni plüss készítőre.

Amúgy az a rész is megvan, hogy egy ilyen buli legalább 50 ezertől indul? És az még nagyon az alja, nekem van egy, évekkel ezelőtt volt 500 eur, a top készítőknél akár 2-3000 is lehet igénytől függően.

2021. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

Most 50 ezertől hasra kéne esni?


Egyébként mindenképp ragaszkodsz a plüsshöz? Horgoltatni is lehet nagyon sok mindent, persze az sem olcsó.

2021. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hobbi varrós csoportba írj ki egy ilyen hirdetést. Valaki biztos megcsinálja 😊
2021. jan. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért érdekelne, hogy mi az a "nem túl stílusos" :)

Horgolással tényleg sok mindent meg lehet oldani. Én lánybúcsúra horgoltam már pénisz alakú kulcstartót, amiben ajakbalzsamot lehet tárolni :)

2021. jan. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket, utánanézek ezeknek :)


Hát ha már így kérdezitek, nekem is egy plüss bré fordult meg a fejemben, aminek a makkján van egy diplomaosztós kalap, tudod amit amerikában hordanak a végzett hallgatók az ünnepségen, az a lapos négyzet tetejű sipka, na olyan kellene rá.

2021. jan. 7. 14:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kulcstartó méretben ha kell tudok horgolt mintát küldeni :) És ha nem akarsz, nem teszel bele ajakbalzsamot :) Ha nagyon nem találsz, írj, nyugodtan :)
2021. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Már az elején valahogy arra gondoltam hogy biztos brét akarsz adni. De nem voltam egyedül mert 5 ösnek is ez ugrott be.
2021. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!