Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot érdemes adni...

Milyen ajándékot érdemes adni egy olyan embernek aki nagyon szeret varrni?

Figyelt kérdés

Karácsonyi ajándékokon gondolkodom és egy ismerősöm nagyon szeret varrni, de nem tudom mi lenne jó ajándék.

Ha valaki ezt olvassa most és ő is nagyon szeret varrni, az írja meg hogy ő minek örülne a legjobban.

Kisebb tárgyakra gondolok itt, nem varrógépre. Esetleg egy nagyon jó minőségű szabó olló? Úgy hallottam arra "allergiásak" azok akik varrnak, vagyis hogy nem szeretik a sima ollókat stb.

Gondolkodtam könyvön is, de nem kezdő már, és a legtöbb könyv kezdőknek szól, de ha esetleg van valami "varró biblia" amit egy haladónak is érdemes adni, akkor azt is írjátok meg.

Az a baj nem vagyok benne otthon hogy milyen eszközök lehetnek hasznosak, vagy akár különlegesebbek stb.

Előre is köszi mindenkinek



2021. nov. 12. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Vegyél neki pár szabásmintát, ha nemcsak alakítgatni, de új ruhákat is szeret varrni.

2. Vehetsz tűkészletet a varrógépébe (el-eltörik néhanapján).

3. Cérnakészlet több színű cérnával...

2021. nov. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
apróságok, mint gombostű, varrótű, szabókréta, fogyóeszközök, mindig jól jön, de egy jó minőségű valódi szabólló is jól jöhet. vásárlási utalvány a méteráruüzletbe?
2021. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy varródoboznak örülnék, de lehet, hogy neki van. Vagy akár különlegesebb anyagnak is (olyannak, amiből díszpárnát lehet varrni, vagy alkalmi ruhára vagy lágy esésű felsőre valót).
2021. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ,lehet összeállítok egy kis mindenes csomagot
2021. nov. 14. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!