Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Barátnőmék esküvője lesz!Násza...

Barátnőmék esküvője lesz!Nászajándék ötletek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 25. 23:45
 1/6 anonim válasza:
100%
lóvé
2021. nov. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnének egyáltalán tárgyi ajándékot?

A legjobb barátnőmék pár éve a meghívókba beleírták viccesen, hogy mivel mindenük megvan, így nem kérnek ajándékot, de ha valaki nagyon szeretné, akkor inkább legyen pénz, de nem kötelező az sem, mert nem azért hívták meg.

A tárgyi ajándék részemről, hogy felejthetetlen legyen, egy kis napló volt, amit egy évig a szervezés ideje alatt magammal cincáltam mindenhova, beleírtam az aktuális történéseket (pl. soha többet nem megyek esküvői kiállításra, és ezt is csak azért vállaltam mert róla van szó, és ha esetleg férjhez mennék, kutya kötelessége emlékeztetni, ha felmerül bennem ilyen gondolat, hogy a tapasztalatok szerint én utálom az esküvői kiállítást, vagy épp elmentünk ruha szalonba voltak szép ruhák, de nem az igazi, viszont árajánlat folyamatban, mert volt egy ígéretes, de... stb.), meg itt-ott egy-egy kedves ídézet, illetve egy személyes vers neki, mivel az apukája nem lehetett jelen... Meg válóperes ügyvéd, beváltható kupon "falazásra", szóval megható is, vicces is, vegyesen. Nagyon tetszett neki :)

2021. nov. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam olyan lakodlomban, ahol a meghívóján a jegyespár a pénzt kérte, ha v alaki ajándékot akarna nekik adni. Óriási lakodalom volt!
2021. nov. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. nov. 26. 13:44
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Ismerőseid közül nincs még valaki meghívva? Vegyetek közös ajándékot.

Ha önállóan fognak lakni, akkor sok dolgot lehet venni porszívótól a hűtőszekrényig vagy egyebek, minden jól jön nekik, de tudni kell, hogy az van-e nekik, ill. mással nem beszéltek-e meg ugyanazt a portékát.

2021. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs közös ismerősünk.A dolgot nehezíti,hogy együtt élnek évek óta,két gyerekek is vannak.
2021. nov. 26. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!